Fotografia wnętrz i industrialna

Fotografia wnętrz to umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach.

Jak zrobić dobre zdjęcia wnętrz?

To sztuka operowania światłem, precyzja w budowaniu ujęć i duża wrażliwość na detale. Staramy się, aby możliwie jak najlepiej oddać na fotografiach klimat wnętrza. Zależy nam, aby odbiorca mógł poczuć atmosferę wnętrza i jego wyjątkowy charakter.

Przygotowujemy wnętrza na potrzeby sesji zdjęciowej. Dobieramy elementy dekoracyjne i dodatki, dopasowując je do konkretnej przestrzeni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szukamy dobrego światła. Starannie planujemy każdą sesję.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

Dobry wizerunek w biznesie

SPRAWDŻ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

Fotografia wnętrz komercyjnych / Warszawa

Koszt profesjonalnej sesji fotograficznej wnętrza to drobny wydatek i najbardziej opłacalna inwestycja w całym procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Szczególnie w zestawieniu z innymi kosztami, jak reklama, prowizja agencji nieruchomości czy upust cenowy podczas negocjacji z klientem.

Zdjęcia wnętrz komercyjnych – w Warszawie fotografuję  biura, sale konferencyjne, sale szkoleniowe, sklepy, restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, kliniki, hotele, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, SPA, stoiska targowe.

Fotografia wnętrz – postprodukcja zdjęć

  • usunięcie zniekształceń obiektywu,

  • wyprostowanie perspektywy,

  •  wyciągnięcie szczegółów z cieni i prześwietleń,

  •  wstawienie prawidłowego balansu bieli

  •  Usunięcie drobnych, niepotrzebnych elementów psujących nam odbiór zdjęcia (widoczne pęknięcia farby, wybrudzenia, gniazdka w ważnych miejscach, wiszące kable)

  • wyostrzenie, poprawienie kolorów na zdjęciu – miejscowo i globalnie.

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć – i zdjęcia biznesowe nie są tu wyjątkiem. Opanowaliśmy techniki cyfrowej obróbki obrazu, które są niezbędnym elementem, by dostarczać firmom kompleksowy i wyspecjalizowany produkt jakim są fotografie biznesowe. Naszym celem jest tylko korekta zdjęcia tak, aby lepiej oddawało autentyczny wygląd, stosujemy się do tych ogólnych reguł:

  • Pracujemy na kopii roboczej pliku, aby zawsze mieć oryginał.

  • Monitor musi być dobry i skalibrowany.

  • Nie dążymy do degradacji zdjęcia, nadużywając narzędzi i filtrów – tzn. nie forsujemy na siłę obrazu

FOTOGRAFIA WNĘTRZ - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Zobacz co możemy zrobić dla wizerunku Twojej firmy - FOTOGRAFIA PRZEMYSŁOWA
i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć
Jakie są techniczne wymogi dotyczące zdjęć biznesowych?

DO POBRANIA

pobierz portfolio w wersji pdf.

PRAWA
AUTORSKIE

Jaki zakres praw auroskich dostaniesz wraz sesją biznesową?
TOP