Obsługa fotograficzna wydarzeń firmowych

Fotografia eventowa stała się zaś nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń.

Zdjęcia z imprezy firmowej

Termin fotografia eventowa obejmuje szeroki zakres działalności. Imprezy firmowe, konferencje, szkolenia, imprezy sportowe, koncerty itd. Profesjonalne fotografowanie tych wszystkich tych wydarzeń wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Profesjonalne zdjęcia z imprezy firmowej są tak samo ważne, jak jej lokalizacja lub program. To oczywiste. Dobrze zrobione fotografie mają jednak nie tylko walor dokumentacyjny. Przez wiele tygodni po imprezie, budząc pozytywne emocje i wspomnienia zatrzymane na zdjęciach, świetnie motywują pracowników, budując lojalność wobec firmy.

Eventów –  mamy coraz więcej: konferencje, szkolenia, warsztaty, o integracjach nie wspominając. Po ich zakończeniu wszyscy czekają tylko na jedno – na zdjęcia. Instynkt reportera, doświadczenie w pracy dla prasy, wysokiej klasy sprzęt i umiejętności – pozwolą nam stworzyć materiał dzięki któremu efekty wydarzenia firmowego bedą znaczące jeszcze długo po jego zakończeniu.

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

Fotograficzna obsługa imprez firmowych

Firma to społeczność – oprócz ciężkiej codziennej pracy, są chwile przełomowe – premiery nowych koncepcji, świętowania sukcesów. Stanowią one ważny element historii firmy, a jej ważnym śladem są fotografie z tego wydarzenia. Obsługujemy zarówno ważne wydarzenia firmowe oraz imprezy integracyjne, benefisy, koncerty.

Bierzemy udział jako obsługa fotograficzna w konferencjach, sympozjach, aby dokumentować chwile i momenty ważne dla budowania pozytywnego wizerunku naszego klienta. Duże doświadczenie w fotografii prasowej oraz w pracy dla klienta biznesowego pozwala nam realizować zadania z dużym wyczuciem i profesjonalizmem.

Nasze zdjęcia pozwalają wzmocnić i utrwalić efekt wydarzenia

Reportaż fotograficzny stanowi ważny element budowania właściwego wizerunku firm i instytucji.

Pozwala wzmocnić  i utrwalić efekt wydarzenia – także w przestrzeni medialnej.  Mamy duże doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości reportaży fotograficznych z różnego typu konferencji biznesowych i naukowych, wydarzeń społecznych, firmowych oraz szkoleń. 

Zlecenie może obejmować fragment spotkania lub jego całość. W przypadku większych zleceń wymagających obecności w kilku miejscach jednocześnie, lub wysyłania materiału zdjęciowego podczas imprezy – możemy zaangażować dwóch doświadczonych fotografów.

Od wielu lat współpracujemy z  agencjami eventowymi i firmami, można na nas polegać w każdej sytuacji.

FOTOGRAFIA EVENTOWA - ZASADY WYCENY

 • MINIMAL
 • netto600
  per
 • 1 godzina
 • Workspaces
 • 5 Clients
 • 1GB Storage
 • Max file size 10mb
 • -
 • -
 • -
 • LONG
 • netto1800
  per month
 • 6 godzin
 • 10 Workspaces
 • 15 Clients
 • 5GB Storage
 • Max file size 100mb
 • Tech Support
 • High Security

Fotografia eventowa

Profesjonalna fotografia eventowa może służyć wielu celom. Często jest to po prostu reporterski zapis ważnego dla firmy wydarzenia. Zwykle jednak jest narzędzie promocji służące dalszej ekspansji biznesowej. By osiągnać ten cel dokumentacja zdjęciowa musi prezentować wysoką jakość.

Event powinien przynieść profity firmie także długo po jego zakończeniu. Profesjonalna dokumentacja zdjęciowa wydarzenia jest świetnym narzędziem promocyjnym, gotowym do umieszczenia na przykład w portalach społecznościowych. Zdjęcia z imprez i ważnych spotkań biznesowych czy okolicznościowych są jedną z moich specjalizacji.

Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia realizując swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Zatrzymane na fotografiach chwile doskonale odwzorowują charakter organizowanego wydarzenia. Dzięki czemu wykonana przez nas fotografia eventowa, nawet po latach wywołuje pozytywne emocje i uśmiech na twarzy odbiorców.

Profesjonalne zdjęcia z imprezy firmowej są tak samo ważne, jak jej lokalizacja lub program. To oczywiste. Dobrze zrobione fotografie mają jednak nie tylko walor dokumentacyjny. Przez wiele tygodni po imprezie, budząc pozytywne emocje i wspomnienia, świetnie motywują pracowników, budując lojalność wobec firmy, która z reguły przekłada się na efektywność i zgranie zespołu. 

Nasi fotografowie dołożą wszelkich starań, aby to właśnie zdjęcia z tych, a nie innych wydarzeń pojawiły się w prasie lokalnej, ogólnopolskiej czy branżowej. Sfotografują je tak, aby to właśnie te zdjęcia trafiły do kronik towarzyskich na łamy poczytnych periodyków. Gwarantujemy ujęcia, które zainteresują dziennikarzy i potencjalnych klientów, oraz wysoką jakość fotografii – bez żadnej dodatkowej obróbki można zamieścić je w katalogu firmowym, na stronie www czy Facebooku.

FOTOGRAFIA EVENTOWA - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Zobacz co możemy zrobić dla wizerunku Twojej firmy.
i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom
W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć
Jakie są techniczne wymogi dotyczące zdjęć biznesowych?
TOP