FILM KORPORACYJNY

Tworzymy skuteczne filmy korporacyjne, które efektywnie budują markę naszym klientów.

Jak stworzyć skuteczny przekaz filmowy, który dotrze i zaangażuje pożądaną grupę docelową?

Produkcja filmowa jaką najczęściej się zajmujemy to:

– produkcja filmów korporacyjnych – promocyjnych – w tego rodzaju filmach najistotniejsze jest zaprezentowanie potencjału naszego klienta.

Film korporacyjny może prezentować sylwetkę firmy, wdrożone innowacje i procesy, a także być znakomitym narzędziem dla konkretnego działu lub departamentu.

Ogromną popularnością cieszą się filmy employer brandingowe, bez których HRowcy nie byliby tak skuteczni oraz filmy komunikujące do wewnętrznych struktur dużych przedsiębiorstw.

Często w filmowaniu na planie filmowym korzystamy z ujeć z drona, dzięki temu łatwiej można pokazać rozmach i wizję firmy - ale też jej nieruchomości.

Najczęściej tego rodzaju filmy korporacyjne są swego rodzaju spotem reklamowym, w którym skupiamy się na najważniejszych aspektach konkurencyjności naszego klienta

– produkcja wizerunkowych filmów korporacyjnych – filmy wizerunkowe korporacyjne mają za zadanie uświadomić (najczęściej klientom i partnerom firmy) widzom wielkość danej firmy oraz spektrum oferowanych przez nią usług.

– produkcja filmów employer branding – filmy employer branding to z kolei skuteczne narzędzie umożliwiające pozyskiwanie nowych rąk do pracy. W skrócie rzecz biorąc kierujemy je najczęściej do osób, które poszukują pracy w danej branży i mogą być zainteresowane pracą u naszego klienta.

ZOBACZ NASZ FILM KORPORACYJNY

ZAPYTAJ O KOSZTORYS
Przenieś komunikacje na nowy poziom

Filmy korporacyjne - idealne narzędzie do kształtowania wizerunku firmy

To skuteczna forma reklamy dla każdej firmy, bez względu na jej rozmiary.

Filmy korporacyjne cieszą się coraz większą popularnością. I z pewnością ten fakt nikogo nie zdziwi. Dlaczego? To przede wszystkim świetna forma promocji, a jak wiadomo, dobra promocja to klucz do sukcesu firmy. Stworzenie filmu i opublikowanie go w sieci pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Ważne, aby produkcja została właściwie przygotowana, powinna reprezentować odpowiedni poziom i zostać dostosowana do oczekiwań grupy odbiorców, do których jest skierowana. Dzięki filmom korporacyjnym pojawia się możliwość pozyskania informacji na temat danej firmy, a firma z kolei ma szansę na świadome zbudowanie pozytywnego wizerunku.

Taka promocja to znacznie efektywniejsza forma przekazu niż reklama w prasie czy na billboardzie.

Dynamiczny obraz ma znacznie większy wpływ na odbiorcę, o czym z pewnością każdy sam niejednokrotnie się przekonał, kupując produkt, którego reklama była emitowana w telewizji.

Nic zatem dziwnego, że mając do wyboru słowo pisane czy obraz statyczny oraz obraz filmowy, potencjalny klient zwróci uwagę na ostatnie z wymienionych z rozwiązań.

Koszt naszych usług w zakresie filmu korporacyjnego, zaczynają się już od 1000 zł. Wycena jest przygotowywana na podstawie Państwa wymagań. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

 

Co powinien przedstawiać film korporacyjny?

Nie ma gotowego „przepisu” na dobry film korporacyjny. Przy każdej produkcji ten sam jest cel – film ma być wizytówką firmy.

Wszystkie filmy korporacyjne są zupełnie różnymi produkcjami, które ostatecznie łączą wspólne cechy.

Produkcja powinna przede wszystkim zaangażować odbiorcę. Treść, jaką będzie zawierała, w dużej mierze związana jest z branżą, w każdej ma jednak szansę na osiągnięcie zamierzonego celu, warunkiem jest odpowiednia realizacja.

Co zatem powinien przedstawiać film korporacyjny? Przede wszystkim elementy, które skutecznie wpłyną na potencjalnych odbiorców. Wśród nich najczęściej wymienia się naturalność oraz jasność przekazu.

Odbiorcy docenią również niewyreżyserowane, ale poprawne wypowiedzi. W filmie korporacyjnym warto zaprezentować osoby zajmujące różne stanowiska – od recepcjonistki, poprzez managerów aż po dyrektorów, takie przedstawienie z pewnością pozytywnie będzie oddziaływać na odbiorców, którzy zwrócą uwagę na różnorodność wypowiedzi poszczególnych pracowników.

Realizując filmy korporacyjne, należy unikać sytuacji nienaturalnych. Choć produkcje powstają na podstawie wcześniej przygotowanego scenariusza, to powinien on zostać właściwie przygotowany.

Nie należy stwarzać w nim sztucznych sytuacji, które mogą dać potencjalnemu odbiorcy nierzeczywisty obraz danej firmy.

Elementem łączącym filmy korporacyjne mające na celu budowanie wizerunku jest przedstawienie krótkiej historii firmy wraz z jej doświadczeniem oraz sukcesami, a także jej wizji czy misji.

Takie działanie pozwoli zbudować pozytywną opinię o firmie i zarazem zwiększyć jej renomę w środowisku związanym z daną branżą.

Mamy odpowiednie doświadczenie i sprzęt. Zadbamy, aby Państwa film wizerunkowy był skutecznym i atrakcyjnym nośnikiem informacji o firmie.

Produkcja filmów korporacyjnych

realizowane przez nas filmy korporacyjne, dedykowane małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Tego rodzaju produkcja ma na celu ukazanie profilu firmy, przedstawienie jej zalet oraz budowę pozytywnego wizerunku

W czasach, gdy obraz odgrywa coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, a komunikacja coraz śmielej podąża w stronę kodów, symboli oraz znaków, fakt, że videomarketing jest jedną z najbardziej efektywnych technik sprzedaży, nikogo nie powinien już dziwić.

Dobry film promocyjny, produktowy czy spot reklamowy nie tylko udzieli ważnych informacji o produkcie, usłudze lub firmie, ale bardzo często nadaje im własną tożsamość, na stałe wprowadzając dany towar czy narracje do świadomości odbiorców.

To zdecydowanie najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się Twojej marce !

Naszą podstawową działalnością jest produkcja filmów na zamówienie.

Posiadamy doswiadczenie, doskonałe wyposażone  filmowe, pozwalające na kompletną, profesjonalną produkcję medialną, którą nasz zespół zajmuje się od wielu lat.

Na życzenie naszych klientów realizujemy spoty promocyjnei reklamowe, produkujemy filmy instruktażowe i korporacyjne, wykonując także nagrywanie eventów czy filmów dydaktycznych.

 

FILM KORPORACYJNY

Opowieść o Twojej firmie

ZAPYTAJ O KOSZTORYS
Film korporacyjny Warszawa

FILM KORPORACYJNY - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas kRęcenia klipów, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych filmów korporacyjnych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

UMIEMY OPOWIADAĆ HISTORIE

Ważne jest, aby film korporacyjny miał klarowną narrację i jasno przekazywał swoje przesłanie. Odpowiednio dobrany głos lektora, czytane przez niego teksty oraz dopasowane dialogi mogą sprawić, że film będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i angażujący dla widza.

MONTUJEMY Z WYOBRAŻNIĄ

Montaż filmów odbywa się na komputerach Mac. Podczas montażu filmu korporacyjnego wykorzystujemy najnowsze triki filmowe. W naszych produkcjach filmowych stosujemy szereg efektów audiowizualnych. Stworzymy dla Państwa realistyczne i niepowtarzalne filmy korporacyjne budzące pełne zaufanie wśród firmy, jak i w środowisku zewnętrznym.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas nagrywnia materiału do filmu korporacyjnego.

FILM KORPORACYJNY

Opowieść o Twojej firmie

ZAPYTAJ O KOSZTORYS
Film korporacyjny Warszawa

Produkcja filmów korporacyjnych Warszawa

realizowane przez nas filmy korporacyjne, dedykowane małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Tego rodzaju produkcja ma na celu ukazanie profilu firmy, przedstawienie jej zalet oraz budowę pozytywnego wizerunku

W czasach, gdy obraz odgrywa coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, a komunikacja coraz śmielej podąża w stronę kodów, symboli oraz znaków, fakt, że videomarketing jest jedną z najbardziej efektywnych technik sprzedaży, nikogo nie powinien już dziwić.

Dobry film promocyjny, produktowy czy spot reklamowy nie tylko udzieli ważnych informacji o produkcie, usłudze lub firmie, ale bardzo często nadaje im własną tożsamość, na stałe wprowadzając dany towar czy narracje do świadomości odbiorców.

To zdecydowanie najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się Twojej marce !

Naszą podstawową działalnością jest produkcja filmów na zamówienie.

Posiadamy doswiadczenie, doskonałe wyposażone  filmowe, pozwalające na kompletną, profesjonalną produkcję medialną, którą nasz zespół zajmuje się od wielu lat.

Na życzenie naszych klientów realizujemy spoty promocyjnei reklamowe, produkujemy filmy instruktażowe i korporacyjne, wykonując także nagrywanie eventów czy filmów dydaktycznych.

 

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem zdjęć biznesowych są przyciągające wzrok obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanej osoby.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Fotografia korporacyjna – portrety pracowników i ich cechy osobowościowe powinny wspierać wizerunek organizacji. Kompetencje wiązane z firmą bądź marką – to w części kompetencje, które powinny znaleźć potwierdzenie w wizerunku jej pracowników.
Sesja biznesowa kobieca, Sesja zdjęciowa biznesowa, Sesja biznesowa, Sesja biznesowa Warszawa, Zdjęcia biznesowe, Zdjecia biznesowe, Zdjecia biznesowe Warszawa,

WIZERUNEK PROFESJONALISTY
SESJA BIZNESOWA
INDYWIDUALNA / WARSZAWA

Profesjonalny wizerunek biznesowy dla osób indywidualnych, czyli zdjęcie do CV i innych zastosowań zawodowych Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych.
Fotografia biznesowa, Fotografia biznesowa Warszawa, Sesja biznesowa Warszawa, Profesjonalna fotografia biznesowa,

OBSŁUGA EVENTÓW WARSZAWA

Fotografia eventowa stała się nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń. Termin fotografia eventowa obejmuje szeroki zakres działalności. Imprezy firmowe, konferencje, szkolenia i inne.
sesja employer branding, sesja biznesowwa, zdjęcia grupowe, Sesja zdjęciowa biznesowa, Sesja biznesowa, Sesja biznesowa Warszawa,

SESJA BIZNESOWA
EMPLOYER BRANDING
ATMOSFERA PRACY

Jeśli masz fajny team – możemy pokazać to na biznesowych zdjęciach grupowych - sesja "atmosfera pracy"
Zdjęcia biznesowe, Zdjecia biznesowe, Zdjecia biznesowe Warszawa,Fotografia biznesowa, Fotografia biznesowa Warszawa, Sesja biznesowa Warszawa, Profesjonalna fotografia biznesowa,

FOTOGRAFIA
REKLAMOWA

Fotografia reklamowa to najlepsza z możliwych form prezentacji produktu na zdjęciu. Zasadniczą różnicą pomiędzy zdjęciem produktowym, a fotografią reklamową...
Sesja biznesowa Warszawa, Profesjonalna fotografia biznesowa, Sesja biznesowa kobieca, Sesja zdjęciowa biznesowa,

ILUSTRACJE
DO STRON WWW

Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych,

FOTOGRAFIA
WNĘTRZ
WARSZAWA

Fotografia wnętrz to umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach.
Filmy z drona Warszawa. Zdjęcia lotnicze. Zdjęcia z drona, Video z drona Warszawa, Usługi tronem Warszawa, Fotografia biznesowa, Fotografia biznesowa Warszawa, Sesja biznesowa Warszawa,

VIDEO I ZDJĘCIA Z DRONA
WARSZAWA

Zdjęcia z drona, filmy z drona. Usługi z drona - zdjęcia i filmy z powietrza, filmowanie dronem, filmy i zdjęcia lotnicze
film korporacyjny, Filmowanie dla firm Warszawa, warsztaty fotograficzne warszawa

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
WARSZAWA

W naszej ofercie skierowanej do firm, przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń fotograficznych, a także integracyjne warsztaty ...

WARSZTATY
MAKE-UP
WARSZAWA

Szkolenie skierowane jest do firm, w których obowiązuje dress code. Podczas szkolenia pokazujemy jak wykonać odpowiedni dobrany do urody makijaż dzienny ...

MAKE UP DO FILMU
KORPORACYJNEGO

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA
FIMU KORPORACYJNEGO

Profesjonalne filmowanie właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki i montażu

Film korporacyjny to bezcenne “pierwsze wrażenie”

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz.

Zanim uściśniemy wyciągniętą dłoń, zanim otworzymy usta, w głowie naszego rozmówcy powstaje konkretny i wielowarstwowy obraz naszej osoby, który często decyduje o sukcesie albo porażce.

Na podstawie badań naukowych możemy stwierdzić, że na formujący się w mgnieniu oka osąd mają czterokrotnie większą siłę czynniki niewerbalne, niż te wyrażane słowem.

Film korporacyjny to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć rekrutra bądź klienta – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

sesje biznesowe Warszawa
fotografia biznesowa
zdjęcia biznesowe warszawa
fotografia korporacyjna
fotograf biznesowy warszawa
film korporacyjny Warszawa

Wiemy na jakich cechach skupia się podświadomość w pierwszych sekundach kontaktu międzyludzkiego. I jak ciężko zmienić pierwsze wrażenie.

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej.

Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji.

To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia.

Na tym etapie nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, kulturą czy bystrością. Jeśli chcesz podkreślić charakter marki osobistej lub przedstawić swój wizerunek biznesowy w luźniejszym wymiarze, warto wybrać ubrania, które będą współgrały z Twoją osobowością.

Autentyczność i koherentność to najlepszy sposób na budowanie marki osobistej.

 

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, a obraz może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dotyczy to również, a może obecnie przede wszystkim zdjęcia profilowego.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii.

Zdjęcie to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć klienta, rekrutra bądź pracodawcy – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie - fotografia biznesowa jest znakomitym narzędziem by ten cel osiagnać.

Niezmiernie istotnym elementem tej układanki jest ubiór - dress code, który nie jest wymysłem współczesnym.

Ubiór od zarania dziejów nie tylko chronił przed zimnem i skrywał nagość, ale i wyraźnie komunikował status społeczny. Strój powinien być dostosowany do  sytuacji, zajmowanego stanowiska, wizerunku, przeczytaj więcej :

Film korporacyjny to przede wszystkim profesjonalna prezentacja firmy przez pryzmat jej liderów i pracowników.

Dzięki nim, firma może wyróżnić się spośród konkurencji, umocnić pozycje rynkową i przyciągnąć nowych klientów. Robimy to najlepiej na rynku.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FILM KORPORACYJNY

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz szczegółowy kosztorys i wskazówki jak przygotować się do nagrania.

TOP