FILM KORPORACYJNY

Tworzymy skuteczne filmy korporacyjne, które efektywnie budują markę naszym klientów.

Jak stworzyć skuteczny przekaz filmowy, który dotrze i zaangażuje pożądaną grupę docelową?

Produkcja filmowa jaką najczęściej się zajmujemy to:

– produkcja filmów korporacyjnych – promocyjnych – w tego rodzaju filmach najistotniejsze jest zaprezentowanie potencjału naszego klienta. Najczęściej tego rodzaju filmy korporacyjne są swego rodzaju spotem reklamowym, w którym skupiamy się na najważniejszych aspektach konkurencyjności naszego klienta

– produkcja wizerunkowych filmów korporacyjnych – filmy wizerunkowe korporacyjne mają za zadanie uświadomić (najczęściej klientom i partnerom firmy) widzom wielkość danej firmy oraz spektrum oferowanych przez nią usług
– produkcja filmów employer branding – filmy employer branding to z kolei skuteczne narzędzie umożliwiające pozyskiwanie nowych rąk do pracy. W skrócie rzecz biorąc kierujemy je najczęściej do osób, które poszukują pracy w danej branży i mogą być zainteresowane pracą u naszego klienta.

ZOBACZ NASZ FILM KORPORACYJNY

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

Filmy korporacyjne - idealne narzędzie do kształtowania wizerunku firmy

To skuteczna forma reklamy dla każdej firmy, bez względu na jej rozmiary.

Filmy korporacyjne cieszą się coraz większą popularnością. I z pewnością ten fakt nikogo nie zdziwi. Dlaczego? To przede wszystkim świetna forma promocji, a jak wiadomo, dobra promocja to klucz do sukcesu firmy. Stworzenie filmu i opublikowanie go w sieci pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Ważne, aby produkcja została właściwie przygotowana, powinna reprezentować odpowiedni poziom i zostać dostosowana do oczekiwań grupy odbiorców, do których jest skierowana. Dzięki filmom korporacyjnym pojawia się możliwość pozyskania informacji na temat danej firmy, a firma z kolei ma szansę na świadome zbudowanie pozytywnego wizerunku.

Taka promocja to znacznie efektywniejsza forma przekazu niż reklama w prasie czy na billboardzie. Dynamiczny obraz ma znacznie większy wpływ na odbiorcę, o czym z pewnością każdy sam niejednokrotnie się przekonał, kupując produkt, którego reklama była emitowana w telewizji. Nic zatem dziwnego, że mając do wyboru słowo pisane czy obraz statyczny oraz obraz filmowy, potencjalny klient zwróci uwagę na ostatnie z wymienionych z rozwiązań.

Co powinien przedstawiać film korporacyjny?

Nie ma gotowego „przepisu” na dobry film korporacyjny. Przy każdej produkcji ten sam jest cel – film ma być wizytówką firmy.

Wszystkie filmy korporacyjne są zupełnie różnymi produkcjami, które ostatecznie łączą wspólne cechy. Produkcja powinna przede wszystkim zaangażować odbiorcę. Treść, jaką będzie zawierała, w dużej mierze związana jest z branżą, w każdej ma jednak szansę na osiągnięcie zamierzonego celu, warunkiem jest odpowiednia realizacja. Co zatem powinien przedstawiać film korporacyjny? Przede wszystkim elementy, które skutecznie wpłyną na potencjalnych odbiorców. Wśród nich najczęściej wymienia się naturalność oraz jasność przekazu. Odbiorcy docenią również niewyreżyserowane, ale poprawne wypowiedzi. W filmie korporacyjnym warto zaprezentować osoby zajmujące różne stanowiska – od recepcjonistki, poprzez managerów aż po dyrektorów, takie przedstawienie z pewnością pozytywnie będzie oddziaływać na odbiorców, którzy zwrócą uwagę na różnorodność wypowiedzi poszczególnych pracowników.

Realizując filmy korporacyjne, należy unikać sytuacji nienaturalnych. Choć produkcje powstają na podstawie wcześniej przygotowanego scenariusza, to powinien on zostać właściwie przygotowany.

Nie należy stwarzać w nim sztucznych sytuacji, które mogą dać potencjalnemu odbiorcy nierzeczywisty obraz danej firmy.

Elementem łączącym filmy korporacyjne mające na celu budowanie wizerunku jest przedstawienie krótkiej historii firmy wraz z jej doświadczeniem oraz sukcesami, a także jej wizji czy misji. Takie działanie pozwoli zbudować pozytywną opinię o firmie i zarazem zwiększyć jej renomę w środowisku związanym z daną branżą.

Produkcja filmów korporacyjnych

realizowane przez nas filmy korporacyjne, dedykowane małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Tego rodzaju produkcja ma na celu ukazanie profilu firmy, przedstawienie jej zalet oraz budowę pozytywnego wizerunku

W czasach, gdy obraz odgrywa coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, a komunikacja coraz śmielej podąża w stronę kodów, symboli oraz znaków, fakt, że videomarketing jest jedną z najbardziej efektywnych technik sprzedaży, nikogo nie powinien już dziwić. Dobry film promocyjny, produktowy czy spot reklamowy nie tylko udzieli ważnych informacji o produkcie, usłudze lub firmie, ale bardzo często nadaje im własną tożsamość, na stałe wprowadzając dany towar do świadomości odbiorców. To zdecydowanie najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się Twojej marce !

Naszą podstawową działalnością jest produkcja filmów na zamówienie. Posiadamy własne, doskonale wyposażone studio filmowe, pozwalające na kompletną, profesjonalną produkcję medialną, którą nasza agencja filmowa zajmuje się od wielu lat. Na życzenie naszych klientów realizujemy spoty promocyjne
i reklamowe, produkujemy filmy instruktażowe i korporacyjne, wykonując także nagrywanie eventów czy filmów dydaktycznych.

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

FILM KORPORACYJNY - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

UMIEMY OPOWIADAĆ HISTORIE

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

MONTUJEMY Z WYOBRAŻNIĄ

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Zobacz co możemy zrobić dla wizerunku Twojej firmy - FILM KORPORACYJNY
i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom
W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć

DO POBRANIA

pobierz portfolio w wersji pdf.

PRAWA
AUTORSKIE

Jaki zakres praw auroskich dostaniesz wraz sesją biznesową?
TOP