Sesja firmowa / GLOBALWORTH / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Twój wizerunek - robi wrażenie

Sesja biznesowa prezes PORT GDAŃSK / GDAŃSK

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Dobry wizerunek w biznesie

Sesja biznesowa / DENTONS

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja portretowa zarządu spółki

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Będziesz brany na poważnie

Sesja biznesowa WARSZAWA / ASL

SESJA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa / UNICA / WARSZAWA

SESJA BIZNESOWA
WARSZAWA

Dobry wizerunek dodaje pewności

Biznesowa sesja w plenerze / JOBHOUSE / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Wizerunek, który pracuje dla Ciebie

Sesja biznesowa RED NET / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Twoi klienci to docenią

Sesja biznesowa / TVN BIZNES

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa / MARK MOBIUS

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa Warszawa / TELEPERFORMANCE

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa / Logistyka lotnicza / WARSZAWA

SESJA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa w plenerze - WARSZAWA

SESJA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Sesje biznesowe Warszawa / GE AEROSPACE

Zdjęcia biznesowe dla firm / ORANGE / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Znajdziemy nieoczywisty punkt widzenia

Sesja biznesowa / INTERCARS / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Znajdziemy kontekst do Twojego portretu

Sesja biznesowa w plenerze WARSZAWA / ASL

SESJA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Sesja biznesowa dla firm

Sesja biznesowa MAREK KONDRAT / WARSZAWA

SESJA
BIZNESOWA
WARSZAWA

Rozumiemy Twoje pasje

PREV
NEXT

Fotografia biznesowa Warszawa

Jak prawidłowo podpisywać zdjęcia w publikacjach?

Dobry wizerunek w biznesie.

Nienagannie wypracowany wizerunek, a co najważniejsze wiarygodny, może w znaczący sposób przyczynić się do przyspieszenia tempa na drodze sukcesu firmy

Fotografia biznesowa Warszawa i cała Polska / Sesja biznesowa Warszawa

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli wizerunkowa sesja fotograficzna idealnie skrojona do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby.

Efektem zdjęć biznesowych są przyciągające wzrok, atrakcyjne obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanej osoby.

Jeśli chcemy zyskać zaufanie swoich klientów w biznesie, nie powinniśmy pozostawać dla nich anonimowi.

W dokonywaniu swoich wyborów nie kierujemy się jedynie chłodną i rzeczową kalkulacją, lecz również kwestiami czysto ludzkimi, takimi jak przyjazny obraz firmy i ludzi, którzy ją tworzą.

Usługa fotografii biznesowej skierowana jest specjalnie dla firm i instytucji, w której osobowość i wizerunek liderów ma istotny wpływ na postrzeganie całej organizacji.

FOTOGRAFIA DLA FIRM - FOTOGRAFIA BIZNESOWA WARSZAWA
POZNAJ NASZE USŁUGI

Fotografia biznesowa, Sesja biznesowa, Profesjonalna Sesja biznesowa, kobieca Sesja zdjęciowa biznesowa, Sesja biznesowa, Sesje biznesowe

FOTOGRAFIA BIZNESOWA
WARSZAWA

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem zdjęć biznesowych są przyciągające wzrok obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanej osoby.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA
WARSZAWA

Fotografia korporacyjna – portrety pracowników i ich cechy osobowościowe powinny wspierać wizerunek organizacji. Kompetencje wiązane z firmą bądź marką – to w części kompetencje, które powinny znaleźć potwierdzenie w wizerunku jej pracowników.

SESJA BIZNESOWA
EMPLOYER BRANDING
ATMOSFERA PRACY

Jeśli masz fajny team – możemy pokazać to na biznesowych zdjęciach grupowych - sesja "atmosfera pracy"

FOTOGRAFIA
REKLAMOWA

Fotografia reklamowa to najlepsza z możliwych form prezentacji produktu na zdjęciu. Zasadniczą różnicą pomiędzy zdjęciem produktowym, a fotografią reklamową...

ILUSTRACJE
DO STRON WWW

Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych,

FILMOWANIE
FILM KORPORACYJNY
WARSZAWA

Jak stworzyć skuteczny przekaz filmowy, który dotrze i zaangażuje pożądaną grupę docelową?

VIDEO Z DRONA
ZDJĘCIA Z DRONA
WARSZAWA

Zdjęcia z drona, filmy z drona. Usługi z drona - zdjęcia i filmy z powietrza, filmowanie dronem, filmy i zdjęcia lotnicze
fotografia przemysłowa i industrialna

FOTOGRAFIA
PRZEMYSŁOWA
WARSZAWA

Fotografia przemysłowa - tak jak w każdej branży, tak i w przemyśle obraz jest bardzo ważny. Zdjęcia fabryk, zdjęcia linii produkcyjnych, fotografie procesów technologicznych.

Czy wiesz że powinieneś podpisać zdjęcia zanim je opublikujesz?

Instrukcja prawidłowego podpisywania zdjęć, której zdaniem jest wprowadzenie prawidłowego standardu oznaczania fotografii..

Fotografia biznesowa
Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa
Sesja biznesowa kobieca
Sesja zdjęciowa biznesowa

Jak wynika z raportu „Poszukiwana, poszukiwany. Kto jest autorem opublikowanego zdjęcia?” ponad połowa zawodowych fotografów w Polsce nie wie jak prawidłowo podpisać własne zdjęcie.

Sytuacja ta jest o tyle niepokojąca, że to właśnie podpis pod fotografią warunkuje istnienie wspomnianego zawodu. 

 

Zdjęcia biznesowe mogą być wykorzystane w różnych materiałach promocyjnych, takich jak strona internetowa, materiały drukowane, prezentacje biznesowe, profile na portalach społecznościowych.

W dobie cyfryzacji, kiedy praktycznie każdy z nas staje się autorem prac dostępnych w domenie publicznej, problem prawa własności intelektualnej staje się coraz bardziej naglący. Jak podaje wspomniany raport opracowany przez redaktorów portalu fotoprawo.pl, niektóre tytuły mediowe bowiem w ogóle nie umieszczają adnotacji dot. autora publikowanych fotografii.

W celu poprawy tej sytuacji, powstała Instrukcja prawidłowego podpisywania zdjęć, której zdaniem jest wprowadzenie standardu prawidłowego oznaczania fotografii.

Fotografia biznesowa to zdjęcia stricto dopasowane do osoby - wszystkie plany zdjęciowe i światło - są ustawione pod przekaz który dana osoba z reguły na kluczowym dla firmy stanowisku, komunikuje.

Zatem, dla przykładu w firmie budowlanej - mamy osoby odpowiedzialne - za różne obszary jej działalności - powiedzmy - logistyka, magazynowanie, usługi budowlane, sprzedaż.

Każdy z tych działów daje nam ciekawy kontekst do osadzenia postaci, a każdy z działów ma do zakomunikowania inne kluczowe w swojej dziedzinie wartości. Za pomocą fotografii biznesowej możemy je wskazać odbiorcy, czyniąc przekaz bardziej, nomen omen - obrazowym.

I w tu podstawowym narzędziem jest fotografia biznesowa. Te zdjecia idealnie nadają się do publikacji prasowych, jako duże zdjęcia na stronach firmowych, do raportów rocznych i folderów.

Pozostańmy jeszcze przy przykładzie firmy budowlanej, tym razem w kontekście fotografii korporacyjnej.

Tym razem nie będziemy fotografować szefa logistyki na tle super-nowoczesnego magazynu wysokiego składowania, z którego firma jest dumna. Dlatego, że ta sesja została zaprojektowana inaczej.

Wszystkie osoby fotografujemy w jednym lub maksymalnie dwóch ustalonych miejscach ( powiedzmy zdjecia na tle ściany z logotypem oraz na szarym tle ) - jednym słowem scen i światła nie ustawiamy do pojedynczych ludzi - tylko dla całej grupy na raz - za każdym razem światło i kontekst (tło) pozostają stałe.

W efekcie taka sesja w przeliczeniu na osobę jest znacznie tańsza, a w ciagu dnia możemy sfotografować więcej osób - zdjęcia są do siebie bardziej podobne - co sprawia na odbiorcy mają wrażenie uporządkowania - i daję poczucie, że nasza firma jest jedna zgrana drużyną.

Takie zdjęcia nie nadaja się, co prawda na okładkę Forbesa, ale za to idealnie nadają się do outlooka, do prezentacji, firmowych stron internetowych, do linkedin, CV czy ofert.

I to jest fotografia korporacyjna.

Kogo i co chroni prawo autorskie?

W Polsce ochrona prawami autorskimi przysługuje twórcy każdego dzieła, niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.

Przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnych charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażania (utwór).

W Polsce ochrona prawami autorskimi przysługuje twórcy każdego dzieła, niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.

Oznacza to, że od 1994 roku (tj. wejścia w życie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych), nie ma żadnych dodatkowych procedur ani żadnych warunków, które trzeba spełnić, by autor dzieła mógł korzystać z praw do niego.

Jeszcze ważniejszym elementem jest prawo do podpisu autorskiego, należy do grupy praw osobistych, czyli takich, których nie można się w żaden sposób pozbyć. Są po prostu wieczne. Prawo do podpisu autorskiego przy zdjęciu należy do grupy praw osobistych, a więc takich, których nie można się zrzec, sprzedać, odziedziczyć, a w dodatku są wieczne – nigdy nie wygasają.

W kontekście fotografii oznacza to bezwzględny obowiązek umieszczenia notki autorskiej pod każdym wykorzystanym zdjęciem, jeśli autor nie wspomniał o tym, że nie chciałby być podpisany

Jak podpisać zdjęcia których używamy do promocji firmy – instrukcja

W celu wypracowania standardów podpisywania zdjęć w Polsce, redaktorzy portalu fotoprawo.pl, na drodze konsultacji z przedstawicielami środowiska fotograficznego, stworzyli Instrukcję prawidłowego podpisywania zdjęć.

Pozwala ona w prosty i szybki sposób zorientować się jak należy oznaczyć daną fotografię, aby nie łamać prawa autorskiego. Instrukcja podpowiada także jak zachować się w czterech szczególnych przypadkach, tj. kiedy:

 • autor jest jednocześnie właścicielem praw majątkowych

 • prawa majątkowe są „kaskadowane” – agencja, do której należą udziela sublicencji innej agencji

 • autor nie chce się ujawnić lub jest nieznany

 • źródłem zdjęcia jest domena publiczna

 • autor jest jednocześnie właścicielem praw majątkowych

 • prawa majątkowe są „kaskadowane” – agencja, do której należą udziela sublicencji innej agencji

 • autor nie chce się ujawnić lub jest nieznany

 • źródłem zdjęcia jest domena publiczna

W naszym przypadku - kiedy publikujesz zdjecia wykonane przez naszą firmę prawidłowym podpisem publikacji będzie:

fot.marcinmizerski.com/nazwaTWOJEJfirmy

Profesjonalna sesja biznesowa jest sumą sukcesów w wielu aspektach:

 • zrozumienie potrzeb klienta,
 • kreatywna koncepcja sesji,

 • znakomita atmosfera podczas zdjęć,
 • pomoc w wyborze stylizacji,
 • dobór planów zdjęciowych,

 • znakomity profesjonalny make-up,
 • ładne i korzystne światło,
 • dbałość o postawę, mimikę, symbolikę gestów,
 • selekcja materiału zdjęciowego,
 • profesjonalna postprodukcja.
 • fotografia biznesowa Poznań
 • fotografia biznesowa Kraków
 • sesje biznesowe Poznań
 • zdjęcia biznesowe Kraków
 • fotografia korporacyjna Kraków
 • fotograf biznesowy Poznań

Fotograficzna sesja biznesowa, a dobry wizerunek w biznesie

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w korporacjach lub służbach dyplomatycznych.

Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne.

 • Twój wygląd stanowi 90% wizerunku – większość ludzi, zanim spotkacie się osobiście, zobaczy Państwa najpierw na zdjęciu.
 • Fotografia biznesowa jest najlepszym narzedziem do wzmocnienia swojego pozytywnego wizerunku w sieci.

Fotografia biznesowa to nośnik wizerunku

który może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych, żeby tak sie stało należy spełnić conajmniej trzy warunki :

 • - mieć świadomość i cel upublicznianego wizerunku, który nie może być pozbawiony charakteru i naturalności, oraz dostosowany do komunikatu,
 • - nośnik wizerunku – fotografia biznesowa musi się przebić z przekazem, powinna być oryginalna, nowoczesna i wartościowa w kategoriach estetycznych.
 • - rodzaj fotografi musi korespondować z polami jej zastosowania:

 • fotografia biznesowa
 • fotografia biznesowa warszawa
 • sesje biznesowe warszawa
 • zdjęcia biznesowe warszawa
 • fotografia korporacyjna
 • fotograf biznesowy warszawa

Fotografia biznesowa to bezcenne “pierwsze wrażenie” - które możesz zrobić tylko raz.

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej. Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji.

To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii. Nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, kulturą czy bystrością. To później.
Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie.

 • fotografia biznesowa cena
 • sesja biznesowa Warszawa
 • fotografia biznesowa pozy
 • fotografia biznesowa gdansk
 • fotografia biznesowa katowice
 • fotografia biznesowa lublin
 • fotografia biznesowa kielce
 • fotografia biznesowa częstochowa

Zdjęcia biznesowe, sesja biznesowa – jakie potrzeby ma klient?

Przed sesją konieczne są ustalenia jakich zdjęć oczekuje klient, jakie jest ich przeznaczenie i jakie efekty wizerunkowe ma przynieść ich publikacja – co komunikujemy?

Wbrew temu co można zobaczyć bardzo często – nie powinny być to zdjęcia obrażonych na świat ludzi z założonymi rękami.

 • Dobrze jest poszukać inspiracji - wpisz w przegladarke takie hasła jak - fotografia korporacyjna Warszawa, fotografia pracowników, fotografia dla firm, potrtet biznesowy, portret korporacyjny,fotograf biznesowy, sesja biznesowa - znajdź coś co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 • Czasem przydaje się wizja lokalna w Państwa biurze i w okolicy żeby znaleźć interesujące plany zdjęciowe i sprawdzić jak operuje naturalne światło, które podczas zdjęć może być potężnym sprzymierzeńcem fotografa.

 • Dzięki mobilnemu studiu, czyli zestawowi lamp studyjnych z własnym zasilaniem akumulatorowym, możemy pracować prawie w każdym miejscu.

Przebieg biznesowej sesji fotograficznej

by miarodajnie wycenić sesje zdjęciową – potrzebujemy podstawowych parametrów sesji – ile osób, ile zdjęć na osobę przygotowanych graficznie, pole zastosowania zdjęć i planowany termin sesji, poszukaj inspiracji w internecie i znajdź zdjęcia biznesowe w estetyce, która najbardziej Ci odpowiada.

Do naszej dyspozycji mamy 3 studia fotograficzne w Warszawie - na Ursynowie, Woli i Powiślu. Dobrym, efektywnym i nieobciażajacym logistycznie rozwiazaniem jest też sesja biznesowa w biurze klienta. dzięku mobilnemu studio mozemy stworzyć w nim warunki nieodbiegajace os studyjnych.

W ciągu 24 godzin otrzymają Państwo szczegółowy kosztorys sesji biznesowej, będziemy na godzinę przed rozpoczęciem zdjęć by ustawić oświetlenie planów zdjęciowych, wybrane surowe zdjęcia z sesji ( wglądówki ) otrzymają Państwo w dniu sesji, oczekujemy, że zainteresowane osoby wybiorą numery zdjęć do przygotowania graficznego.

Od momentu kiedy informacje o wszystkich wybranych do postprodukcji zdjęciach – potrzebujemy tygodnia na ich obróbkę, na koniec procesu wystawimy FV23, z 7-dniowym terminem płatności.

Słowa zapominamy o wiele szybciej niż wrażenie, jakie wywarł na nas człowiek.

Przekaz wizualny odgrywa szczególną rolę w budowaniu wizerunku, odwołując się do emocji i podświadomych skojarzeń.

Dlatego fotografia biznesowa jest znakomitym narzędziem do jego budowy.

Sesja zdjęciowa biznesowa
Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie

Profesjonalny wizerunek podkreśla naszą wiarygodność zawodową, autorytet, podnosi pewność siebie i przekłada się na skuteczność w biznesie.

Poprzez swój wygląd wyrażamy stosunek nie tylko do siebie, ale również do innych - jak się ubrać do pracy i na sesje biznesową...

Profesjonalny wizerunek biznesowy to element pierwszego wrażenia, które często decyduje o konkretnych postawach klienta, a więc musi:

 • wzbudzać zaufanie,

 • wskazywać na fachowość i istotne kompetencje,

 • wskazywać na wiarygodność, solidność i odpowiedzialność,

Zdjęcia korporacyjne to przede wszystkim profesjonalna prezentacja firmy oraz jej pracowników.

Dzięki nim, firma może wyróżnić się spośród konkurencji oraz przyciągnąć nowych klientów.

Profesjonalizm wizerunku podkreślają:

 • ubiór stosowny do okoliczności i zajmowanego stanowiska,

 • postawa ciała, gestykulacja i mimika

 • proste fasony, umiar i pewien konserwatyzm. W wizerunku biznesowym moda ma znaczenie tylko w pewnym zakresie

 • elegancja czyli dobre gatunkowo tkaniny i dobrze dobrane dodatki 

 • dyskretny makijaż w przypadku Pań a w przypadku Panów gładka, ogolona twarz, prosta i zadbana fryzura,

Przekaz wizualny odgrywa szczególną rolę w budowaniu wizerunku, odwołując się do emocji i podświadomych skojarzeń.

Twoje profesjonalne portrety są często pierwszą rzeczą, którą potencjalny klient zobaczy, decydując czy się z Tobą skontaktować.

W jaki sposób budujemy sobie opinie o innej osobie widząc ją wyłacznie na zdjęciu?

48% osób sprawdza w internecie informacje o innych osobach przed ich spotkaniem - głównym nośnikiem informacji jest zdjęcie.
Jak uzyskać fajne zdjęcie profilowe?

Sesja biznesowa
Sesja biznesowa Warszawa
Zdjęcie profilowe
Zdjęcia biznesowe
Zdjęcia biznesowe Warszawa

Dlaczego tak ważne jest fajne zdjęcie profilowe?

W badaniach przeprowadzonych przez firmę Harris Interactive w 2012 roku okazało się, że 48% respondentów twierdzi, że sprawdza w Internecie informacje o innych osobach przed ich spotkaniem - głownym nosnikiem tych informacji jest zdjęcie.

Opinie o innej osobie, widząc ją wyłącznie na zdjęciu, kształtują się przede wszystkim na podstawie wizerunku, jaki prezentuje na fotografii.

Niekoniecznie musi to być tylko sam wygląd zewnętrzny, ale także inne cechy, które można zaobserwować na zdjęciu, takie jak postawa, ekspresja twarzy czy styl ubierania.

Wizerunek profesjonalny jest bardzo istotny, szczególnie dla tych, które pracują lub prowadzą własny biznes. 

W przypadku zdjęć biznesowych, ważne jest, aby wizerunek na fotografii był profesjonalny i wiarygodny, aby budować pozytywne wrażenie i zyskać zaufanie.

Odpowiednie ubranie, postawa oraz wygląd mogą wpłynąć na to, że zostanie wywołane pozytywne wrażenie o danej osobie, co może wpłynąć na decyzję o nawiązaniu kontaktu biznesowego czy współpracy.

Przeczytaj więcej więcej o biznesowych sesjach dla firm w Warszawie :

fotografia biznesowa

fotografia korporacyjna

sesja emloyer branding

fotografia przemysłowa 

 

 

FOTOGRAFIA BIZNESOWA WARSZAWA - NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności. Pracujem sprawnie i efektywnie szanując czas jaki Państwo poświecają na sesje. Organizujemy sesję tak, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę w firmie.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

FOTOGRAFIA DLA FIRM - DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Dobry wizerunek jest kluczem do sukcesu w biznesie

Fotografia biznesowa jest kluczowym elementem strategii brandingowej i marketingowej każdej firmy

sesja biznesowa
studio fotograf
zdjęcia profilowe
Fotografia korporacyjna
Fotografia korporacyjna Warszawa
Sesja korporacyjna
Sesja w firmie
Sesja fotograficzna biznesowa
studio fotograficzne
portret biznesowy
sesje biznesowe Warszawa

W dzisiejszym cyfrowym świecie, wizerunek jest kluczem do sukcesu biznesu.

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi w budowaniu wizerunku marki i prowadzeniu skutecznej strategii marketingowej jest fotografia biznesowa.

Bez względu na branżę i skalę działalności, obrazy odgrywają ważną rolę w przyciąganiu uwagi klientów i przedstawianiu wartości marki.

Czy to zdjęcia produktów, portretów pracowników czy ujęcia wnętrza firmy, biznesowa fotografia może pomóc w tworzeniu pozytywnego wizerunku i budowaniu zaufania.

Wykorzystanie fotografii wysokiej jakości w marketingu firmy może przynieść wiele korzyści.

Po pierwsze, pomaga wyróżnić się spośród konkurencji poprzez zaprezentowanie unikalnego wizerunku i stylu marki.

Po drugie, efektowne zdjęcia mogą skutecznie przekazywać wartości i przekonania firmy, oddająć jej profesjonalizm i zaangażowanie.

Ponadto, dobrej jakości fotografie na stronie internetowej lub w materiałach drukowanych mogą zwiększyć zaangażowanie klientów oraz zachęcić do korzystania z oferowanych produktów i usług.

Fotografia biznesowa jest kluczowym elementem strategii brandingowej i marketingowej każdej firmy.

Jej moc i wpływ są nie do przecenienia, przyciągając klientów, budując wizerunek marki i zwiększając zyski.

Przeczytaj też więcej o fotografii korporacyjnej.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Dobry wizerunek w biznesie

KONTAKT
w ciagu 24h otrzymasz wycenę sesji

Wizerunek biznesowy, jak każde działanie w sferze komunikacji z otoczeniem, powinien być dokładnie zaplanowany.

Wygląd zewnętrzny dlatego jest tak ważny, bo wywołuje nieświadome oceny. Ludzie patrząc na nas, od razu kształtują sobie określony wizerunek naszej osoby.

personal branding
marka osobista
Fotografia biznesowa
Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Profesjonalna fotografia biznesowa

Wygląd zewnętrzny potrafi wzmocnić lub zniszczyć pierwsze wrażenie.

Wizerunek nie powinien być ukształtowany żywiołowo. Przypadkowe wrażenia mogą przynieść ładunek negatywny. 

Wizerunek powinien być kształtowany w określonym kierunku i w sposób przemyślany, ponieważ pełni on określone funkcje.

Mając świadomość tego procesu możemy używać go jako narzędzia komunikacji w budowaniu pozytywnych relacji i świadomym budowaniu pozytywnego wizerunku w oczach odbiorców. 

Stylizacją możemy wpływać na to jak jesteśmy postrzegani tworząc obraz swojej osoby.

Pożądane przez nas wrażenie można też osiągnąć przez sposób zachowania, użycie podczas zdjeć odpowiednich gestów, ruchów ciała. Język ciała powinien być przede wszystkim spójny z treścią wypowiedzi.

Przesadna gestykulacja rąk, czy nerwowe poprawianie garderoby świadczą o braku opanowania i pewności siebie.

Jeśli wyobrazimy sobie kogoś ważnego, mającego wpływ na innych, dostrzeżemy związek między jego postawą i gestami a władzą i siłą.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz szczegółowy kosztorys i wskazówki jak przygotować się do sesji.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA WARSZAWA

Fotografia biznesowa jest kluczowym elementem strategii brandingowej i marketingowej każdej firmy. Jej moc i wpływ są nie do przecenienia, przyciągając klientów, budując wizerunek marki i zwiększając zyski.

Nasz profesjonalizm to nie tylko dobre zdjęcia i terminowość, ale także dobra i precyzyjna komunikacja z Tobą. To wiedza o tym jak zrobić zdjęcie robiące odpowiednie wrażenie na Twoich klientach.

Umiemy zadbać o dobrą atmosferę i dobrze wiemy jak uzyskać naturalność w portrecie. Jesteśmy w tym najlepsi na rynku.

TOP