ILUSTRACJE DO STRON WWW / PACKSHOTY

Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny.

Kreatywność wpisana w architekturę informacji

Strona internetowa to najczęściej nie tylko suche tekstowe informacje ale i wymieszane z nią różnego typu ilustracje – przedstawiające opisywaną treść, uzupełniające treść a czasem nawet zastępujące tekstową treść. Ilustracje na stronie www nie powinny być jednak wrzucane bezmyślnie i bezrefleksyjnie. Należy stworzyć koncepcje i postawić na szyte na miarę rozwiązania. Do ilustrowania treści na stronach firmowych najczęściej wykorzystuje się zdjęcia.

Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i  wielokrotnie oddziaływać na innych, Ale żeby tak się stało ilustracja nie może być pozbawiona adekwatności, charakteru i oryginalności.

Jeśli wpiszesz w google ” darmowe zdjęcia do użytku komercyjnego ” – na pewno tego nie znajdziesz.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

Dobry wizerunek w biznesie

Ilustracja fotograficzna do stron internetowych

Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrane zdjęcie lub ilustracja potrafi przykuć uwagę . Nic więc dziwnego, że na własnej stronie chcemy mieć ładne zdjęcia, które dodatkowo przyciągną uwagę odwiedzających. Warto wiedzieć, że każda fotografia, objęta jest prawem autorskim.

Nie można tak po prostu pobrać sobie znalezionego w internecie zdjęcia i umieścić na własnej stronie. Bezprawne użycie zdjęć może skończyć się pozwem lub dość znacznym rachunkiem, zwłaszcza w przypadku stron komercyjnych, czyli takich, które czerpią korzyści majątkowe ze strony.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Zobacz co możemy zrobić Twojej firmy - ILUSTRACJE DO FIRMOWYCH STRON INTERNETOWYCH
i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom
W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć
Jakie są techniczne wymogi dotyczące zdjęć biznesowych?

PRAWA
AUTORSKIE

Jaki zakres praw auroskich dostaniesz wraz sesją biznesową?
TOP