POSTPRODUKCJA ZDJĘĆ BIZNESOWYCH

Obróbka zdjęć cyfrowych jest obecnie standardem

Fotografia cyfrowa i komputery

Każdy, kto robi zdjęcia, będzie chciał wcześniej czy później trochę je poprawić. Przy zastosowaniach profesjonalnych bez obróbki graficznej nie obejdzie się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja portretowa.

Postprodukcja zdjęć – jest konieczna i jest niezmiernie istotnie, by była wykonana profesjonalnie.

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć – i zdjęcia biznesowe nie są tu wyjątkiem.

Opanowaliśmy techniki cyfrowej obróbki obrazu, które są niezbędnym elementem, by dostarczać firmom kompleksowy i wyspecjalizowany produkt jakim są fotografie biznesowe.

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

Czy Lightroom i Photoshop mają magiczne zdolności?

Fotografia cyfrowa i komputery

Głównym problemem w przypadku sesji biznesowych jest często nierówny koloryt ludzkiej skóry oraz jej podatność na odbijanie światła.

Niezbędny jest profesjonalny makijaż – odpowiednio wykonana przez wizażystę baza zakryje wiele niedoskonałości, ale również wykonturuje umiejętnie rysy twarzy. Ale nie wszystkie - i tu na scene wkraczają komputery.

To dzięki umiejętnym zabiegom w Lightroomie i Photoshopie zdjęcie zyskuje ostateczny klimat. Czasem drobna korekta pomaga zwrócić uwagę na treść zdjęcia, a nie na drobne niedoskonałości.

Korygujemy kontur postaci, usuwamy zbędne elementy kompozycji, „prasujemy ubranie”, poprawiamy cerę,  poprawiamy  barwy i kontast, jeśli jest taka potrzeba robimy montaż.

Biznesowa sesja portretowa – zasady obróbki plików

czyli jak nie zepsuć zdjęcia starając się zbyt mocno.

Naszym celem jest tylko korekta zdjęcia tak, aby lepiej oddawało autentyczny wygląd, stosujemy się do tych ogólnych reguł:

  • Pracujemy na kopii roboczej pliku, aby zawsze mieć oryginał.

  • Monitor musi być dobry i skalibrowany.

  • Nie dążymy do degradacji zdjęcia, nadużywając narzędzi i filtrów – tzn. nie forsujemy na siłę obrazu – dotyczy to szczególnie korekty kolorów, wyostrzania, wygładzania, stosowania różnego rodzaju filtrów i efektów specjalnych.

  •  Zmiany, które wprowadzamy, mają być zupełnie naturalne w odbiorze, efekt postprodukcji ma być uchwytny tylko w zestawieniu z oryginalnym ( surowym ) zdjęciem portretowym.

  • Wykonywać na pliku możliwie jak najmniej operacji, gdyż cześć operacji powoduje utratę części informacji ze zdjęcia.

  • Operacje służące zmniejszeniu rozmiarów pliku, np. zapisaniu go w formacie jpeg, zmniejszenie głębi bitowej, zmniejszenie rozdzielczości – wykonujemy na  końcu – po wszystkich korektach, prostowaniach, kadrowaniu… etc.

Dobry wizerunek w biznesie

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to  się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w  korporacjach lub służbach dyplomatycznych.

Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne. Możesz nam zaufać.

Seamlessly transform client-centric leadership and progressive web-readiness.
Seamlessly transform client-centric leadership and progressive

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dynamically scale wireless leadership whereas optimal e-business. Progressively

PRAWA AUTORSKIE

Authoritatively mesh next-generation synergy through multidisciplinary markets. Globally synthesize customer directed "outside the box".
Authoritatively mesh next-generation synergy through

PROFESJONALNY WIZERUNEK i czyli zdjecia do CV, linkedin i do innych celów zawodowych

Sesja „wizerunek profesjonalisty” odbywa się w naszym studio. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują zdjęcia do celów zawodowych – do strony internetowej, publikacji prasowych, zdjęcia do CV, intranetu czy LinkedIn.

Wizerunek Profesjonalisty – to sesja biznesowa w Warszawie ukierunkowana na stworzenie indywidualnego, profesjonalnego wizerunku biznesowego – zdjęcia do CV, Linkedin, firmowej strony internetowej.
Sesje “wizerunek profesjonalisty” wykonujemy tylko w Warszawie, bez presji czasu, robimy profesjonalny make-up do zdjęć, poprawiamy wygląd ubrań i włosów, kładziemy nacisk na naturalność i przyjazne emocje wyrażane przez postawę, gestykulacje i mimikę.

Masz prawo, stresować się i nie lubić zdjęć. Naszą rolą jest sprawić, by mimo wszystko na sesji czuł się świetnie i naturalnie, a zdjęcia z sesji były efektywne wizerunkowo. Wiemy jak to zrobić.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz szczegółowy kosztorys i wskazówki jak przygotować się do sesji.

TOP