POSTPRODUKCJA ZDJĘĆ BIZNESOWYCH

Obróbka zdjęć cyfrowych jest obecnie standardem

Fotografia cyfrowa i komputery

Fotografia biznesowa - zasady obróbki zdjęć.

Każdy, kto robi zdjęcia, będzie chciał wcześniej czy później trochę je poprawić. Przy zastosowaniach profesjonalnych bez obróbki graficznej nie obejdzie się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja portretowa.

Postprodukcja zdjęć – jest konieczna i jest niezmiernie istotnie, by była wykonana profesjonalnie.

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć – i zdjęcia biznesowe nie są tu wyjątkiem.

Opanowaliśmy techniki cyfrowej obróbki obrazu, które są niezbędnym elementem, by dostarczać firmom kompleksowy i wyspecjalizowany produkt jakim są fotografie biznesowe.

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

SEE OUR OFFERS
AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

Fotografia biznesowa - czy Lightroom i Photoshop mają magiczne zdolności?

Fotografia cyfrowa i komputery

Głównym problemem w przypadku sesji biznesowych jest często nierówny koloryt ludzkiej skóry oraz jej podatność na odbijanie światła.

Niezbędny jest profesjonalny makijaż – odpowiednio wykonana przez wizażystę baza zakryje wiele niedoskonałości, ale również wykonturuje umiejętnie rysy twarzy. Ale nie wszystkie - i tu na scene wkraczają komputery.

To dzięki umiejętnym zabiegom w Lightroomie i Photoshopie zdjęcie zyskuje ostateczny klimat. Czasem drobna korekta pomaga zwrócić uwagę na treść zdjęcia, a nie na drobne niedoskonałości.

Korygujemy kontur postaci, usuwamy zbędne elementy kompozycji, „prasujemy ubranie”, poprawiamy cerę,  poprawiamy  barwy i kontast, jeśli jest taka potrzeba robimy montaż.

Biznesowa sesja portretowa – zasady obróbki plików

Jak nie zepsuć zdjęcia biznesowego starając się zbyt mocno.

Naszym celem jest tylko korekta zdjęcia tak, aby lepiej oddawało autentyczny wygląd, stosujemy się do tych ogólnych reguł:

  • Pracujemy na kopii roboczej pliku, aby zawsze mieć oryginał.

  • Monitor musi być dobry i skalibrowany.

  • Nie dążymy do degradacji zdjęcia, nadużywając narzędzi i filtrów – tzn. nie forsujemy na siłę obrazu – dotyczy to szczególnie korekty kolorów, wyostrzania, wygładzania, stosowania różnego rodzaju filtrów i efektów specjalnych.

  •  Zmiany, które wprowadzamy, mają być zupełnie naturalne w odbiorze, efekt postprodukcji ma być uchwytny tylko w zestawieniu z oryginalnym ( surowym ) zdjęciem portretowym.

  • Wykonywać na pliku możliwie jak najmniej operacji, gdyż cześć operacji powoduje utratę części informacji ze zdjęcia.

  • Operacje służące zmniejszeniu rozmiarów pliku, np. zapisaniu go w formacie jpeg, zmniejszenie głębi bitowej, zmniejszenie rozdzielczości – wykonujemy na  końcu – po wszystkich korektach, prostowaniach, kadrowaniu… etc.

Sesje biznesowe Warszawa

Specjalizujemy się w profesjonalnych zdjęciach biznesowych dla firm i osób indywidualnych

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to  się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w  korporacjach lub służbach dyplomatycznych.

Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne. Możesz nam zaufać.

JAK SIĘ UBRAĆ
NA SESJE

W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć

Dobry wizerunek w biznesie

Zobacz nasze komplementarne usługi dla firm, czyli: - obsługa fotograficzna eventów - sesja biznesowa atmosfera pracy - fotografia reklamowa i produktowa - ilustrowanie stron i folderów - fotografia wnętrz i przemysłowa

Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne. Możesz nam zaufać.

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to  się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w  korporacjach lub służbach dyplomatycznych.

PROFESJONALNY WIZERUNEK i czyli zdjecia do CV, linkedin i do innych celów zawodowych

Sesja „wizerunek profesjonalisty” odbywa się w naszym studio. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują zdjęcia do celów zawodowych – do strony internetowej, publikacji prasowych, zdjęcia do CV, intranetu czy LinkedIn.

Wizerunek Profesjonalisty – to sesja biznesowa w Warszawie ukierunkowana na stworzenie indywidualnego, profesjonalnego wizerunku biznesowego – zdjęcia do CV, Linkedin, firmowej strony internetowej.
Sesje “wizerunek profesjonalisty” wykonujemy tylko w Warszawie, bez presji czasu, robimy profesjonalny make-up do zdjęć, poprawiamy wygląd ubrań i włosów, kładziemy nacisk na naturalność i przyjazne emocje wyrażane przez postawę, gestykulacje i mimikę.

Masz prawo, stresować się i nie lubić zdjęć. Naszą rolą jest sprawić, by mimo wszystko na sesji czuł się świetnie i naturalnie, a zdjęcia z sesji były efektywne wizerunkowo. Wiemy jak to zrobić.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz szczegółowy kosztorys i wskazówki jak przygotować się do sesji.

TOP