ZDJĘCIA GRUPOWE DLA FIRM / ATMOSFERA PRACY

Masz fajny team? – możemy pokazać to na biznesowych zdjęciach - atmosfera pracy

Sesja firmowa "atmosfera pracy"

Sesje biznesowe Warszawa
Fotografia biznesowa Warszawa
sesja employer branding
fotografia biznesowa Warszawa

Firma to grupa współpracujących ze sobą ludzi, zorganizowanych w zespoły zadaniowe.

Jeśli umiejętność pracy zespołowej jest cenionym atutem w Twojej organizacji, jeśli masz fajny team – możemy pokazać to na zdjęciach. 

Zdjęcia grupowe pracowników to sposób na mocniejszą integrację zespołu, ale także znakomity materiał dla celów wizerunkowych firmy.

Profesjonalne fotografie grupowe pracowników pojawiające się w komunikacji wewnętrznej powodują, że przestajemy być anonimowi w organizacji, a wykonane w ramach integracji zespołu zdjęcia grupowe mogą w przyszłości stać się częścią historii firmy, z której będziecie dumni.

Employer branding to marka pracodawcy. Coraz więcej firm prześciga się w stworzeniu miejsca w którym talenty chciałyby pracować. Możemy pokazać to na zdjęciach.

SESJA BIZNESOWA

Fotografia dla firm dbających o swój wizerunek

NAPISZ DO NAS
I SPRAWDŹ, CO MOZEMY ZROBIĆ DLA WIZERUNKU TWOJEJ FIRMY

Profesjonalna sesja biznesowa to dobry wizerunek firmy

Znana firma, z którą utożsamiają się pracownicy i szczycą pracą w danym miejscu to marzenie wielu pracodawców.

Jak wykreować swoją firmę na miejsce kultowe i przyciągać talenty?

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to  się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w  korporacjach lub służbach dyplomatycznych.

Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne.

 

 

Koncentrujemy się na każdym etapie produkcji sesji, pracujemy sprawnie, doceniając i szanując czas jaki Państwo poświęcają na zdjęcia.

Nasza nowa strona jest wciąż w budowie i tylko część portfolio zdjęć biznesowych jest na niej dostępna – jeśli to dla Państwa za mało, oto link do zawartości starej strony –  fotografia biznesowa i zdjęcia korporacyjne .

Employer branding, czyli profesjonalne zdjęcia biznesowe dla Twojego zespołu

Nie kupuj pracowników na stocku. O tym dlaczego warto pokazywać prawdziwą twarz organizacji.

Employer Branding obejmuje szeroki zakres działań, dzięki którym Twoja firma może być postrzegana jako dobry pracodawca, u którego pracuje się z wlasnego wyboru i na dobrych warunkach.

Działania te prowadzone są dwutorowo – z jednej strony podejmowane są wewnątrz firmy (chcąc zadbać o to, by pracownicy nie rezygnowali z pracy), jak i poza firmą, by potencjalni kandydaci chętnie aplikowali na konkretne stanowiska. 

Employer branding jest szczególnie istotny w przypadku tych firm, w których istotne są wysokie kwalifikacje zawodowe. 

Jeśli chcesz oddać atmosferę panującą w Twojej firmie i pokazać dynamikę zespołu, najlepszym wyborem będzie sesja aranżowana,

Jeśli wybrałeś już charakter sesji, kolejnym krokiem jest dobór pracowników, którzy wezmą w niej udział. Najlepiej jest porozmawiać szczerze z pracownikami i wybrać osoby, które są podekscytowane sesją i dobrze czują się przed obiektywem.

 

Można tu wspomnieć chociażby o firmach zatrudniających programistów, czy inżynierów o wąskich specjalizacjach.

W przypadku takich stanowisk lepsza opinia pracodawcy może okazać się jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych, mogących w istotny sposób przekładać się na dalszy rozwój firmy.

Employer Branding nie tylko pomaga przekonać specjalistów do rozważenia oferty pracy i przytrzymać ich w obrębie samej organizacji.

W niektórych przypadkach może sprawić, że kandydaci sami będą próbowali się do nich dostać.

Pomyśl też o sesji employer branding jak o evencie integrującym zespół, to fajna forma doświadczenia dla pracowników team buildingu.

Udana sesja biznesowa jest sumą sukcesów w wielu aspektach

 • zrozumienie potrzeb klienta,

 • kreatywna koncepcja sesji,

 • znakomita atmosfera podczas zdjęć,

 • pomoc w wyborze stylizacji,

 • dobór planów zdjęciowych,

 • dobór środków technicznych,

 • znakomity profesjonalny make-up,

 • ładne i korzystne światło,

 • dbałość o  postawę, mimikę, symbolikę gestów,

 • selekcja materiału zdjęciowego,

 • profesjonalna postprodukcja.

Fotografia biznesowa to bezcenne “pierwsze wrażenie”

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz.

Zanim uściśniemy wyciągniętą dłoń, zanim otworzymy usta, w głowie naszego rozmówcy powstaje konkretny i wielowarstwowy obraz naszej osoby, który często decyduje o sukcesie albo porażce.

Na podstawie badań naukowych możemy stwierdzić, że na formujący się w mgnieniu oka osąd mają czterokrotnie większą siłę czynniki niewerbalne, niż te wyrażane słowem.

Zdjęcie biznesowe to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć rekrutra bądź klienta – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

sesje biznesowe Warszawa
fotografia biznesowa
zdjęcia biznesowe warszawa
fotografia korporacyjna
fotograf biznesowy warszawa
sesja korporacyjna

Wiemy na jakich cechach skupia się podświadomość w pierwszych sekundach kontaktu międzyludzkiego. I jak ciężko zmienić pierwsze wrażenie.

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej.

Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji.

To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia.

Na tym etapie nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, kulturą czy bystrością. Jeśli chcesz podkreślić charakter marki osobistej lub przedstawić swój wizerunek biznesowy w luźniejszym wymiarze, warto wybrać ubrania, które będą współgrały z Twoją osobowością.

Autentyczność i koherentność to najlepszy sposób na budowanie marki osobistej.

 

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, a obraz może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dotyczy to również, a może obecnie przede wszystkim zdjęcia profilowego.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii.

Zdjęcie to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć klienta, rekrutra bądź pracodawcy – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie - fotografia biznesowa jest znakomitym narzędziem by ten cel osiagnać.

Niezmiernie istotnym elementem tej układanki jest ubiór - dress code, który nie jest wymysłem współczesnym.

Ubiór od zarania dziejów nie tylko chronił przed zimnem i skrywał nagość, ale i wyraźnie komunikował status społeczny. Strój powinien być dostosowany do  sytuacji, zajmowanego stanowiska, wizerunku, przeczytaj więcej :

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem zdjęć biznesowych są przyciągające wzrok obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanej osoby.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

Fotografia korporacyjna – portrety pracowników i ich cechy osobowościowe powinny wspierać wizerunek organizacji. Kompetencje wiązane z firmą bądź marką – to w części kompetencje, które powinny znaleźć potwierdzenie w wizerunku jej pracowników.

WIZERUNEK PROFESJONALISTY
SESJA BIZNESOWA
INDYWIDUALNA / WARSZAWA

Profesjonalny wizerunek biznesowy dla osób indywidualnych, czyli zdjęcie do CV i innych zastosowań zawodowych Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych.

OBSŁUGA EVENTÓW WARSZAWA

Fotografia eventowa stała się nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń. Termin fotografia eventowa obejmuje szeroki zakres działalności. Imprezy firmowe, konferencje, szkolenia i inne.

FOTOGRAFIA
REKLAMOWA

Fotografia reklamowa to najlepsza z możliwych form prezentacji produktu na zdjęciu. Zasadniczą różnicą pomiędzy zdjęciem produktowym, a fotografią reklamową...

ILUSTRACJE
DO STRON WWW

Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych,

FOTOGRAFIA
WNĘTRZ
WARSZAWA

Fotografia wnętrz to umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach.

Fotografia biznesowa to efektywny sposób na odświeżenie wizerunku firmy,

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, a obraz może wyrazić więcej niż tysiąc słów.

Warto zadbać o profesjonalne wykonanie zdjęcia biznesowe, które będzie odzwierciedlać pozytywny i spójny wizerunek osobisty.
Dobre zdjęcie profilowe - pomoże w karierze zawodowej.

Według LinkedIn umieszczając zdjęcie biznesowe w serwisie, kilkunastokrotnie zwiększamy swoje szanse na odwiedzenie profilu.

portret biznesowy
sesja wizerunkowa
studio fotograf
studio foto warszawa
zdjęcia profilowe
fotki
sesja biznesowa Warszawa
zdjęcie biznesowe Warszawa

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej.

Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji.

To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia.

Według jednego z badań przeprowadzonego przez Dr. Alberta Mehrabiana, tylko 7% skuteczności komunikacji werbalnej wynika z samej treści, a reszta pochodzi z wygladu zewnetrznego, mimiki, postawy, mowy ciała i sposobu mówienia. Jego zdaniem 55 procent komunikatu czerpiemy z komunikacji niewerbalnej.

Pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę w biznesie. Dobre zdjęcie biznesowe pozwala na zaprezentowanie  w najlepszym świetle - i co więcej daje nam kontrolę nad tym jakie pierwsze wrażenie wywieramy nad odbiorcy.

 

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, a obraz może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dotyczy to również, a może obecnie przede wszystkim zdjęcia profilowego.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii.

Zdjęcie to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć klienta, rekrutra bądź pracodawcy – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie - fotografia biznesowa jest znakomitym narzędziem by ten cel osiagnać.

Niezmiernie istotnym elementem tej układanki jest ubiór - dress code, który nie jest wymysłem współczesnym.

Wolisz wiedzieć, kto znajduje się po drugiej stronie - zdjęcia biznesowe są znakomitym narzędziem by ten cel osiagnąć.

Fotografia biznesowa - warto zainwestować w dobry wizerunek w biznesie.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Sesja biznesowa - "atmosfera pracy"

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA "ATMOSFERA PRACY" - NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

Zdjęcia biznesowe to przede wszystkim profesjonalna prezentacja firmy przez pryzmat jej liderów i pracowników.

Dzięki nim, firma może wyróżnić się spośród konkurencji, umocnić pozycje rynkową i przyciągnąć nowych klientów. Robimy to najlepiej na rynku.

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz szczegółowy kosztorys i wskazówki jak przygotować się do sesji.

TOP