ZDJĘCIA GRUPOWE DLA FIRM

Masz fajny team? – możemy pokazać to na biznesowych zdjęciach - atmosfera pracy

Sesja firmowa "atmosfera pracy"

Firma to grupa współpracujących ze sobą ludzi, zorganizowanych w zespoły zadaniowe. Jeśli umiejętność pracy zespołowej jest cenionym atutem w Twojej organizacji, jeśli masz fajny team – możemy pokazać to na zdjęciach. Zdjęcia grupowe pracowników to sposób na mocniejszą integrację zespołu, ale także znakomity materiał dla celów wizerunkowych firmy.

Profesjonalne fotografie grupowe pracowników pojawiające się w komunikacji wewnętrznej powodują, że przestajemy być anonimowi w organizacji, a wykonane w ramach integracji zespołu zdjęcia grupowe mogą w przyszłości stać się częścią historii firmy, z której będziecie dumni.

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

Dobry wizerunek firmy

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to  się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w  korporacjach lub służbach dyplomatycznych. Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne.

Koncentrujemy się na każdym etapie produkcji sesji, pracujemy sprawnie, doceniając i szanując czas jaki Państwo poświęcają na zdjęcia.

Nasza nowa strona jest wciąż w budowie i tylko część portfolio zdjęć biznesowych jest na niej dostępna – jeśli to dla Państwa za mało, oto link do zawartości starej strony –  fotografia biznesowa i zdjęcia korporacyjne .

Udana sesja biznesowa jest sumą sukcesów w wielu aspektach

 • zrozumienie potrzeb klienta,

 • kreatywna koncepcja sesji,

 • znakomita atmosfera podczas zdjęć,

 • pomoc w wyborze stylizacji,

 • dobór planów zdjęciowych,

 • dobór środków technicznych,

 • znakomity profesjonalny make-up,

 • ładne i korzystne światło,

 • dbałość o  postawę, mimikę, symbolikę gestów,

 • selekcja materiału zdjęciowego,

 • profesjonalna postprodukcja.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA "ATMOSFERA PRACY" - NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla firm oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Zobacz co możemy zrobić dla wizerunku Twojej firmy - sesja biznesowa "atmosfera pracy"
i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom
W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?
Jakie są techniczne wymogi dotyczące zdjęć biznesowych?

PRAWA
AUTORSKIE

Jaki zakres praw auroskich dostaniesz wraz sesją biznesową?
TOP