Sesja biznesowa prezes PORT GDAŃSK / GDAŃSK

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Sesja portretowa zarządu spółki

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Sesja korporacyjna / PZU / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
KORPORACYJNA

Sesja biznesowa RED NET / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Firmowa sesja biznesowa zarządu / SIG / KRAKÓW

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Fotografia biznesowa dla osób indywidualnych
DARIUSZ ROSATI / WARSZAWA

WIZERUNEK
PROFESJONALISTY

Sesja firmowa / GLOBALWORTH / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Sesja biznesowa / EY

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Sesja biznesowa / MARK MOBIUS

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

Sesja firmowa dla kancelarii prawnej / WARSZAWA

FOTOGRAFIA
KORPORACYJNA

Zdjęcie do CV i Linkedin dla osób idywidualnych / WARSZAWA

WIZERUNEK
PROFESJONALISTY

Sesja - Atmosfera pracy / DLA PIPER

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

PREV
NEXT

Fotografia biznesowa, czyli wizerunek w biznesie

Profesjonalny wizerunek biznesowy
dla firm i osób indywidualnych.

Fotografia biznesowa Warszawa
Sesja biznesowa Warszawa
Sesja korporacyjna Warszawa

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby.

Celem  są zdjęcia wizerunkowe podkreślające osobowość i charyzmę portretowanego. 

Pomagamy tworzyć profesjonalny wizerunek szefom wielkich korporacji, ale pracujemy także dla osób indywidualnych i firm jednoosobowych.

Jeśli prowadzisz swój biznes, prawdopodobnie już wiesz, że potrzebujesz zdjęć biznesowych dla siebie..

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DLA FIRM

CAŁA POLSKA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

TYLKO WARSZAWA

TRUDNA DECYZJA?

CHĘTNIE POMOŻEMY

Fotografia korporacyjna czy fotografia biznesowa?

Na czym polega różnica?

Fotografia biznesowa to zdjęcia stricto dopasowane do osoby - wszystkie plany zdjęciowe i światło - są ustawione pod przekaz który dana osoba z reguły na kluczowym dla firmy stanowisku, komunikuje.

Zatem, dla przykładu w firmie budowlanej - mamy osoby odpowiedzialne - za różne obszary jej działalności - powiedzmy - logistyka, magazynowanie, usługi budowlane, sprzedaż.

Każdy z tych działów daje nam ciekawy kontekst do osadzenia postaci, a każdy z działów ma do zakomunikowania inne kluczowe w swojej dziedzinie wartości. Za pomocą fotografii biznesowej możemy je wskazać odbiorcy, czyniąc przekaz bardziej, nomen omen - obrazowym.

I w tu podstawowym narzędziem jest fotografia biznesowa. Te zdjecia idealnie nadają się do publikacji prasowych, jako duże zdjęcia na stronach firmowych, do raportów rocznych i folderów.

Pozostańmy jeszcze przy przykładzie firmy budowlanej, tym razem w kontekście fotografii korporacyjnej.

 

Tym razem nie będziemy fotografować szefa logistyki na tle super-nowoczesnego magazynu wysokiego składowania, z którego firma jest dumna. Dlatego że ta sesja została zaprojektowana inaczej.

Wszystkich fotografujemy w jednym lub dwóch ustalonych miejscach ( powiedzmy zdjecia na tle ściany z logotypem oraz na szarym tle ) - jednym słowem scen i światła nie ustawiamy do pojedynczych ludzi - tylko dla całej grupy na raz - za każdym razem światło i kontekst (tło) pozostają niezmiennę.

W efekcie taka sesja w przeliczeniu na osobę jest znacznie tańsza, a w ciagu dnia mozemy sfotografować więcej osób - zdjęcia są do siebie bardziej podobne - co sprawia na odbiorcy wrażenie uporządkowania - i daję poczucie odbiorcy ze firma jest jedna zgrana drużyną.

Takie zdjęcia nie nadaja się na okładkę Forbesa, ale za to idealnie nadają się do outlooka, do prezentacji, firmowych stron internetowych, do linkedin, CV czy ofert.

I to jest fotografia korporacyjna.

Fotografia biznesowa to bezcenne “pierwsze wrażenie”

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz.

Zanim uściśniemy wyciągniętą dłoń, zanim otworzymy usta, w głowie naszego rozmówcy powstaje konkretny i wielowarstwowy obraz naszej osoby, który często decyduje o sukcesie albo porażce.

Na podstawie badań naukowych możemy stwierdzić, że na formujący się w mgnieniu oka osąd mają czterokrotnie większą siłę czynniki niewerbalne, niż te wyrażane słowem.

Zdjęcie biznesowe to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć rekrutra bądź klienta – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

sesje biznesowe Warszawa
fotografia biznesowa
zdjęcia biznesowe warszawa
fotografia korporacyjna
fotograf biznesowy warszawa
sesja korporacyjna

Wiemy na jakich cechach skupia się podświadomość w pierwszych sekundach kontaktu międzyludzkiego. I jak ciężko zmienić pierwsze wrażenie.

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej.

Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji.

To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia.

Na tym etapie nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, kulturą czy bystrością. Jeśli chcesz podkreślić charakter marki osobistej lub przedstawić swój wizerunek biznesowy w luźniejszym wymiarze, warto wybrać ubrania, które będą współgrały z Twoją osobowością.

Autentyczność i koherentność to najlepszy sposób na budowanie marki osobistej.

 

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, a obraz może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dotyczy to również, a może obecnie przede wszystkim zdjęcia profilowego.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii.

Zdjęcie to część marki osobistej oraz element pozwalający pozytywnie wyróżnić się i zapaść w pamięć klienta, rekrutra bądź pracodawcy – nawet jeśli spojrzy na nie przez kilka sekund!

Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie - fotografia biznesowa jest znakomitym narzędziem by ten cel osiagnać.

Niezmiernie istotnym elementem tej układanki jest ubiór - dress code, który nie jest wymysłem współczesnym.

Ubiór od zarania dziejów nie tylko chronił przed zimnem i skrywał nagość, ale i wyraźnie komunikował status społeczny. Strój powinien być dostosowany do  sytuacji, zajmowanego stanowiska, wizerunku, przeczytaj więcej :

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

Jeśli wyślesz do nas zapytanie, w ciągu 24h otrzymasz wycenę sesji w Twojej firmie.

Jeśli wiesz, ile osób wezmie udział w sesji i znasz jej termin - prosimy o info.

TOP