SUMMER SALE STEAM
UP TO 40% OFF

FOR NEW ARRIVALS OF 2015'S COLLECTION

SUMMER SALE STEAM

FOR NEW ARRIVALS OF
2015'S COLLECTION

40%

SUMMER SALE STEAM

UP TO 40% OFF

FOR THE NEW ARRIVALS OF 2015'S COLLECTION

WEB • MOBILE • ECOMMERCE

KALLYAS IS A CUTTING EDGE TEMPLATE
THAT WILL ROCK YOUR WORLD

Plus your customers will love it!

GRAND OPENING

NOV 2015

AND GET 20% OFF ON YOUR FIRST ORDER

PREV
NEXT

Wizerunek profesjonalisty

Dobry wizerunek w biznesie

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem zdjęć biznesowych są przyciągające wzrok obrazy podkreślające osobowość i charyzmę portretowanej osoby. Jeśli chcemy zyskać zaufanie swoich klientów, nie możemy pozostawać anonimowi.

W dokonywaniu swoich wyborów nie kierujemy się jedynie chłodną i rzeczową kalkulacją, lecz również kwestiami czysto ludzkimi, takimi jak przyjazny obraz firmy i ludzi, którzy ją tworzą. Usługa skierowana specjalnie dla organizacji, w której osobowość i wizerunek liderów ma istotny wpływ na postrzeganie całej organizacji.

Udana sesja biznesowa jest sumą sukcesów w wielu aspektach:

zrozumienie potrzeb klienta, kreatywna koncepcja sesji, znakomita atmosfera podczas zdjęć, pomoc w wyborze stylizacji, dobór planów zdjęciowych, znakomity profesjonalny make-up, ładne i korzystne światło, dbałość o postawę, mimikę, symbolikę gestów, selekcja materiału zdjęciowego, profesjonalna postprodukcja.

Dobry wizerunek w biznesie

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w korporacjach lub służbach dyplomatycznych. Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne.

 • Twój wygląd stanowi 90% wizerunku – większość ludzi, zanim spotkacie się osobiście, zobaczy Państwa najpierw na zdjęciu.
 • .

Fotografia biznesowa to nośnik wizerunku

który może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych, żeby tak sie stało należy spełnić dwa warunki :

 • - mieć świadomość i cel upublicznianego wizerunku, który nie może być pozbawiony charakteru i naturalności, oraz dostosowany do komunikatu,
 • - nośnik wizerunku – fotografia biznesowa musi się przebić z przekazem, powinna być oryginalna, nowoczesna i wartościowa w kategoriach estetycznych.

Fotografia biznesowa to bezcenne “pierwsze wrażenie”

Prawdopodobnie większość ludzi najpierw zobaczy Państwa na zdjęciu – w Linkedin, stronie firmowej, zdjęciu w stopce maila, w CV, czy publikacji prasowej. Cechy która zostaną przypisane osobie w pierwszym kontakcie, znacząco wpływają na postrzeganie tej osoby w dalszym etapie relacji. To naukowo udowodniony, tzw. efekt aureoli, czyli przypisywanie kolejnych cech osobowości tylko na podstawie tego pierwszego wrażenia. Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na fotografii. Nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, kulturą czy bystrością. To później. Abyś został odebrany pozytywnie przez drugiego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie.

Zdjęcia biznesowe – jakie potrzeby ma klient?

Przed sesją konieczne są ustalenia jakich zdjęć oczekuje klient, jakie jest ich przeznaczenie i jakie efekty wizerunkowe ma przynieść ich publikacja – co komunikujemy? Wbrew temu co można zobaczyć bardzo często – nie powinny być to zdjęcia obrażonych na świat ludzi z założonymi rękami.

 • Czasem przydaje się wizja lokalna w Państwa biurze i w okolicy żeby znaleźć interesujące plany zdjęciowe i sprawdzić jak operuje naturalne światło, które podczas zdjęć może być potężnym sprzymierzeńcem fotografa.
 • Dzięki mobilnemu studiu, czyli zestawowi lamp studyjnych z własnym zasilaniem akumulatorowym, możemy pracować prawie w każdym miejscu.

Przebieg biznesowej sesji fotograficznej

by miarodajnie wycenić sesje zdjęciową – potrzebujemy podstawowych parametrów sesji – ile osób, ile zdjęć na osobę przygotowanych graficznie, pole zastosowania zdjęć i planowany termin sesji, poszukaj inspiracji w internecie i znajdź zdjęcia biznesowe w estetyce, która najbardziej Ci odpowiada, w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo szczegółowy kosztorys sesji biznesowej, będziemy na godzinę przed rozpoczęciem zdjęć by ustawić oświetlenie planów zdjęciowych, wybrane surowe zdjęcia z sesji ( wglądówki ) otrzymają Państwo w dniu sesji, oczekujemy, że zainteresowane osoby wybiorą numery zdjęć do przygotowania graficznego, od momentu kiedy informacje o wszystkich wybranych do postprodukcji zdjęciach – potrzebujemy tygodnia na ich obróbkę, na koniec procesu wystawimy FV23, z 7-dniowym terminem płatności.

pracujemy w 3 etapach

Trzy proste kroki do uzyskania profesjonalnych zdjeć, które bedą pracowały na Twoj wizerunek przez kolejne lata.

oferta & planowanie

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

sesja & selekcja

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

obróbka & faktura

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

JAK SIĘ UBRAĆ NA SESJE?

.

MAKE-UP DO SESJI BIZNESOWEJ

POBIERZ PORTFOLIO W WERSJI PDF

JAK SIĘ UBRAĆ NA SESJE?

.

MAKE-UP DO SESJI BIZNESOWEJ

POBIERZ PORTFOLIO W WERSJI PDF

JAK SIĘ UBRAĆ NA SESJE?

.

MAKE-UP DO SESJI BIZNESOWEJ

POBIERZ PORTFOLIO W WERSJI PDF

NASI PARTNERZY & RECENZJE

TAKE YOUR VACATION NOW

You know you deserve it!

AND GET 20% DISCOUNT ON YOUR ORDER

JAK ZAMOWIĆ SESJE BIZNESOWĄ?

.

POSTPRODUKCJA ZDJĘĆ BIZNESOWYCH

JAKOŚĆ TECHNICZNA ZDJĘĆ I PRAWA AUTORSKIE

Wizerunek to jeden z kluczowych aktywów firmy. Bez wątpienia świadomość społeczna znaczenia wizerunku w prowadzeniu biznesu znacznie wzrosła. Na wizerunek składa
Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych,
Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może s

OBSŁUGA EVENTÓW

Fotografia eventowa stała się zaś nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń. Termin fotografia eventowa obejmuje szeroki zakres działalności. Imprezy firmowe, konferencje, szkolenia, imprezy sportowe, koncerty itd.
Seamlessly transform client-centric leadership and progressive web-readiness. Mesh just in time.

chcemy pomóc
w Twoim projekcie

web development

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus sollicitudin odio, eu tempor velit pellentesque et.

 • Content management systens
 • Virtual shops and ecommerce
 • Presentation websites
 • Online catalogues
 • Portal systems
 • & any other dynamic website

graphic design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus sollicitudin odio, eu tempor velit pellentesque et.

 • Logo design
 • Flyers & Brochures
 • Business Cards
 • Stationery Design
 • Powerpoint presentation
 • Print Ads / Magazine
 • Banners

internet marketing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus sollicitudin odio, eu tempor velit pellentesque et.

 • Search engine optimisation
 • Search engine marketing
 • Internet advertising
 • Web analysis
 • Blog marketing

ONE OF THE MOST COMPLETE WORDPRESS THEME

We always had this statement and we're keeping our promise. Beside a powerful yet easy to use frontend Page Builder, Kallyas has packed inside lots of sweet features that wait to be discovered.

Seamlessly transform client-centric leadership and progressive web-readiness.
Seamlessly transform client-centric leadership and progressive

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dynamically scale wireless leadership whereas optimal e-business. Progressively
Authoritatively mesh next-generation synergy through multidisciplinary markets. Globally synthesize customer directed "outside the box".
Authoritatively mesh next-generation
Authoritatively mesh next-generation synergy through
TOP