Profesjonalny wizerunek, czyli dobre zdjęcie do CV i Linkedin

 

Zdjęcie do CV to standard. Jakie powinny być?

Zdjęcie w CV odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ znajduje się na początku życiorysu, jest pierwszym elementem, który wywiera wrażenie na potencjalnym pracodawcy lub partnerze biznesowym. Pierwszy kontakt jest niezwykle ważny i jeśli popełnimy błąd, to może okazać się ostatnim. Dlatego powinniśmy zadbać o dobre zdjęcie portretowe, które będzie kolejnym atutem w naszym CV.

zdjęcie profilowe linkedin warszawa

Wizerunek, który akcentuje kompetencje

Oczywiście przede wszystkim istotne są kompetencje kandydata, ale to wygląd potrafi przesądzić o tym, czy zostanie oceniony jako inteligentny, kompetentny i sympatyczny, i w dużym stopniu decyduje czy zostanie zaproszony na rozmowę i przyjęty do pracy. Rekruterzy, podobnie jak wszyscy ludzie, ulegają  zniekształceniom poznawczym – czyli postrzegają kandydata przez pryzmat jego wyglądu.

marka osobista zdjęcia do CV

Większość ludzi jest też wzrokowcami, czyli ludźmi którym łatwiej zapamiętać jest twarz, niż nazwisko. Należy pamiętać, że ludzie używają szablonów, więc CV wyglądają tak prawie samo,pojawiają się w nich identyczne sformułowania – „odpowiedzialny, punktualny…i lubi sport”. Wówczas zdjęcie do CV jest elementem, który realnie odróżnia aplikacje kandydatów. Dlatego obowiązkiem każdego kandydata na pracownika jest zadbanie, aby było ono profesjonalne.

Nie mogą to być oczywiście ujęcia z wakacji, z sylwestra czy z imprezy rodzinnej. Wbrew pozorom, takie lub podobne prezentacje własnej osoby zdarzają się dość często. Kiepska fotografia może nam naprawdę zaszkodzić, np. przesłonić kompetencje. Czy osoba, która wybrała nieprofesjonalne zdjęcie – która nie potrafi zadbać o własny wizerunek, będzie właściwie reprezentować  organizacje? Jeśli już się zdecydujemy na zdjęcie w CV, zamieśćmy zdjęcie profesjonalne, na którym dobrze wyglądamy – i co ważniejsze, na którym prezentujemy spójny, profesjonalny, otwarty i jednoznacznie pozytywny wizerunek. Takie zdjęcie i dobry wizerunek ułatwi nawiązywanie profesjonalnych relacji na Linkedin.

 

 wizerunek profesjonalisty warszawa

Pomagamy tworzyć profesjonalny wizerunek

Specjalizujemy się w sesjach portretowych wizerunkowych dla dużych firm, ale także dla osób indywidualnych i firm jednoosobowych.

Korzyści:

– dysponujemy doświadczeniem i mamy najbogatsze portfolio w zakresie zdjęć biznesowych i korporacyjnych,

zdjęć do CV i Linkedin,

– w ciągu 3 godzin – uzyskasz zdjęcia, które będą wspierały twój wizerunek i markę osobistą przez najbliższe 3 lata,

– robimy profesjonalny i znakomicie dobrany do charakteru zdjęć make-up,

– wiemy jak uzyskać na zdjęciach biznesowych naturalność i przyjazne emocje wyrażane przez postawę, gesty i mimikę,

– poprawiamy wygląd ubrań i włosów, widzimy szczegóły, które decydują o doskonałości i treści przekazu który niesie portret.

Postprodukcja

Efektem sesji jest powyżej 500 klatek na osobę, z których 10 zostanie przygotowanych graficznie. Do obróbki zdjęć ” wizerunek profesjonalisty ” używamy tych samych umiejętności i narzędzi jak przy sesjach biznesowych i korporacyjnych. Średnio wybór i obróbka materiału zdjęciowego z sesji tego typu zajmuje 7 dni.

zdjęcia-do-CV warszawa

Pola zastosowań zdjęć wizerunek profesjonalisty

Podstawowym zastosowaniem portretów powstałych podczas sesji są: zdjęcia do CV, fotografie do strony internetowe jednoosobowej lub małej firmy, zdjęcia profilowe do portali społecznościowych i profesjonalnych ( Linkedin ). Mogą być również stosowane jako zdjęcia do publikacji prasowych (zdjęcia eksperta ), jako tzw. „główki” lub zdjęcia sylwetki wyciętej z tła.

 

Zasady wyceny indywidualnej sesji portretowej / efektywność kosztowa

Dbamy o to aby sesja fotograficzna była dla Państwa efektywna i w maksymalnym stopniu pokrywała Państwa potrzeby. sesja odbywa się w studio, 15 km od centrum Warszawy.

Całkowity koszt sesji „wizerunek pro” ( zbliżony do ceny przyzwoitej marynarki ) jest różny w zależności od pola zastosowania zdjęć ( zdjęcia do CV, portale społecznościowe, własna strona, strona firmowa, publikacje prasowe, reklama), aby go poznać napisz do nas –  przejdź do strony KONTAKT.