CV • STONA WWW • LINKEDIN

PROFESJONALNY
WIZERUNEK

Twoi klienci to docenią

W zasięgu ręki

PROFESJONALNY WIZERUNEK

WIZERUNEK
PROFESJONALISTY

Fotografia biznesowa dla osób indywidualnych

DOBRY WIZERUNEK W BIZNESIE

GRAND OPENING

NOV 2015

AND GET 20% OFF ON YOUR FIRST ORDER

W zasięgu ręki

PROFESJONALNY WIZERUNEK

W zasięgu ręki

PROFESJONALNY WIZERUNEK

CV • STONA WWW • LINKEDIN

PROFESJONALNY
WIZERUNEK

Twoi klienci to docenią

CV • STONA WWW • LINKEDIN

PROFESJONALNY
WIZERUNEK

Twoi klienci to docenią

CV • STONA WWW • LINKEDIN

PROFESJONALNY
WIZERUNEK

Twoi klienci to docenią

PREV
NEXT

Wizerunek profesjonalisty

Profesjonalny wizerunek biznesowy dla osób indywidualnych, czyli zdjęcie do CV, Linkedin i innych zastosowań zawodowych - tylko w Warszawie.

Naszą specjalnością jest fotografia biznesowa, czyli sesja fotograficzna idealnie dopasowana do potrzeb wizerunkowych fotografowanej osoby. Celem  są zdjęcia wizerunkowe podkreślające osobowość i charyzmę portretowanego.  Jeśli chcemy zyskać zaufanie swoich klientów, nie możemy pozostawać anonimowi. Firmowa strona, Linkedin, CV – wszędzie tam liczy się Twój profesjonalny wizerunek.

Pomagamy tworzyć profesjonalny wizerunek szefom wielkich korporacji, ale pracujemy także dla osób indywidualnych i firm jednoosobowych. Jeśli prowadzisz swój biznes, prawdopodobnie już wiesz, że potrzebujesz zdjęć biznesowych dla siebie. Podczas trzech godzin sesji – uzyskasz zdjęcia, które będą wspierały twój wizerunek i markę osobistą przez najbliższe trzy lata.

Chcesz zainwestować w swój wizerunek?

Dobre zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania swojej marki osobistej

Profesjonalna i kreatywna sesja biznesowa - to masę pięknych i znaczących zdjęć, które przydadzą się zarówno w mediach społecznościowych (takich jak: Facebook, Linkedin, Instagram, itp.), jak i na Twoim blogu oraz firmowej stronie internetowej.

Twój wizerunek w internecie ma duży wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. Warto wygospodarować czas na sesję zdjęciową i zainwestować w dobre, profesjonalne zdjęcia portretowe, które będą naturalne i pokażą najlepszą wersję Ciebie i Twojego biznesu.

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA - POZNAJ NASZE KLUCZOWE KOMPETENCJE

W naszych usługach dla osób indywidualnych oferujemy unikalne połaczenie talentów, doświadczenia i rzemieślniczej solidności.

POTRAFIMY SŁUCHAĆ

Zrozumiemy Państwa potrzeby wizerunkowe i zaproponujemy efektywne i szyte na miarę rozwiązania. Dobra komunikacja przekłada się na znakomitą atmosferę podczas zdjęć, która jest warunkiem koniecznym dla dobrych zdjęć biznesowych.

MAMY DOŚWIADCZENIE

Ponad dziesięć lat pracy dla polskiej edycji Forbesa, Manager Magazine, Harvard Business Review. Wyspecjalizowaliśmy się w pracy bezpośrednio dla firm i instytucji, które dbają o swój wizerunek – mam na koncie setki zrealizowanych sesji korporacyjnych i biznesowych.

WIDZIMY ŚWIATŁO

Fotografia (gr. φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła) - światło jest najważniejszą składową w fotografii, bez światła nie ma obrazu. Żeby sensownie światło podczas sesji - trzeba je widzieć i rozumieć jego charakter.

ROZUMIEMY MOWĘ CIAŁA

Większość zachowań niewerbalnych interpretujemy nieświadomie. Komunikacja niewerbalna, tam gdzie jest zsynchronizowana z komunikatem, silnie wspiera komunikację werbalną. Znamy tajniki mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - i potrafimy skutecznie wykorzystać tą wiedzę podczas sesji biznesowej.

MAMY WYPRACOWANE STANDARDY

Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne metody na każdym etapie produkcji sesji, mamy zgrany zespół specjalistów, mamy największe portfolio, uczymy się bez przerwy, ale też wyznaczamy trendy, a nasza praca polega efektywnej na realizacji Twoich wizerunkowych potrzeb. I ciągle świetnie bawimy się fotografią.

JESTEŚMY EFEKTYWNI KOSZTOWO

Realizując projekt razem z Tobą oferujemy Ci optymalną wartość i jakość. Rozumiemy, że korzystanie z naszych usług to dla Ciebie inwestycja w czysto biznesowym sensie - i szukasz realnych korzyści. Oferujemy wyjątkowo korzystną relacje pomiędzy skutecznością - efektem wizerunkowym, a kosztem naszych usług.

Profesjonalny wizerunek biznesowy

Jeśli chcemy zyskać zaufanie klientów, nie powinniśmy pozostawać anonimowi

Choć nie zawsze to zauważamy, w dokonywaniu swoich wyborów nie kierujemy się jedynie chłodną kalkulacją , lecz również kwestiami poza merytorycznymi – czysto ludzkimi, takimi jak przyjazny obraz  ludzi, którzy tworzą firmę. Ludzie wolą wiedzieć, kto znajduje się po drugiej stronie, z kim robią interesy i czy mogą nam zaufać. Oczywiście, aby portrety biznesowe dawały pozytywny efekt, muszą być wykonane profesjonalnie.

Sesja „wizerunek profesjonalisty” odbywa się w naszym studio. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują zdjęcia do celów zawodowych – do strony internetowej, publikacji prasowych, CV, intranetu czy LinkedIn. Ma swoje ograniczenia, które wynikają z przyjętego standardu i ograniczania kosztów, ale i zamiłowania do minimalizmu – białe/szare tło, kadr maksymalnie od pasa w górę, i płatność gotówką.

pracujemy w 3 etapach

Trzy proste kroki do uzyskania profesjonalnych zdjeć, które bedą pracowały na Twoj wizerunek przez kolejne lata.

oferta & planowanie

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

sesja & selekcja

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

obróbka & faktura

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Udana sesja wizerunkowa jest sumą sukcesów w wielu aspektach:

Nasz profesjonalizm to nie tylko punktualność i terminowość, ale także dobra i precyzyjna komunikacja z Tobą. To wiedza o tym jak zrobić zdjęcie robiące odpowiednie wrażenie na Twoich klientach, na rekruterach. Umiemy zadbać o dobrą atmosferę i dobrze wiemy jak uzyskać naturalność w portrecie. Sprawimy że poczujesz się swobodnie, a Twoja mowa ciała będzie spójna i jednoznaczna. Zaakcentujemy dobre cechy charakteru i kompetencje. Bez presji czasu. Zawsze pomaga nam dobra makijażystka, która również układa włosy i dba o wygląd ubrań.

Dobry wizerunek w biznesie dla osób indywidualnych

Kreacja profesjonalnego wizerunku biznesowego to się dziedzina praktyki działania, do niedawna dostępna tylko dla bardzo wąskiego kręgu osób zajmujących najwyższe stanowiska w korporacjach lub służbach dyplomatycznych. Obecnie w coraz liczniejszych przedsiębiorstwach, organizacjach i instytucjach pojawia się potrzeba zarządzania własnym wizerunkiem oraz świadomość mocy jego oddziaływania na otoczenie zewnętrzne.

 • Twój wygląd stanowi 90% wizerunku – większość ludzi, zanim spotkacie się osobiście, zobaczy Państwa najpierw na zdjęciu.
 • .

Fotografia biznesowa to nośnik Twojego wizerunku

który może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych, żeby tak sie stało należy spełnić dwa warunki :

 • - mieć świadomość i cel upublicznianego wizerunku, który nie może być pozbawiony charakteru i naturalności, oraz dostosowany do komunikatu,
 • - nośnik wizerunku – fotografia biznesowa musi się przebić z przekazem, powinna być oryginalna, nowoczesna i wartościowa w kategoriach estetycznych.
 • WIZERUNEK PRO / minimal
 • netto690
  per
 • 1 godzina sesji
 • 30 zdjęć do wyboru
 • 3 zdjęcia po obróbce
 • gotowe zdjęcia w 48h ( od wybrania do obróbki )
 • -
 • -
 • -
 • WIZERUNEK PRO - dla 2 osób
 • netto1690
  per
 • 5 godziny sesji
 • w sumie ponad 200 zdjęć do wyboru
 • w sumie 20 zdjęć po obróbce
 • gotowe zdjęcia w 48h ( od wybrania do obróbki )
 • studio fotograficzne w cenie
 • Profesjonalny make-up
 • -
 • WIZERUNEK PRO + SESJA W PLENERZE
 • netto1990
  per
 • 4 godziny sesji
 • w sumie ponad 200 zdjęć do wyboru
 • w sumie 15 zdjęć po obróbce
 • gotowe zdjęcia w 48h ( od wybrania do obróbki )
 • studio fotograficzne w cenie
 • Profesjonalny make-up
 • Dodatkowe zdjecią w plenerze

FOTOGRAFIA DLA FIRM - POZNAJ NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

Fotografia eventowa stała się nieodłącznym elementem różnego rodzaju wydarzeń. Termin fotografia eventowa obejmuje szeroki zakres działalności. Imprezy firmowe, konferencje, szkolenia, imprezy sportowe, koncerty itd.
Jeśli masz fajny team – możemy pokazać to na biznesowych zdjęciach grupowych - sesja "atmosfera pracy"
Fotografia reklamowa to najlepsza z możliwych form prezentacji produktu na zdjęciu. Zasadniczą różnicą pomiędzy zdjęciem produktowym, a fotografią reklamową...
Oryginalne koncepcyjnie i atrakcyjne wizualne ilustracje bedą ozdobą Twojej witryny. Ilustracja jako nośnik treści może skutecznie, pozytywnie i wielokrotnie oddziaływać na innych,
Fotografia wnętrz to umiejętność zamknięcia przestrzeni w wyjątkowych kadrach.

FILMOWANIE

Jak stworzyć skuteczny przekaz filmowy, który dotrze i zaangażuje pożądaną grupę docelową?

VIDEO I ZDJĘCIA Z DRONA

Zdjęcia z drona, filmy z drona. Usługi z drona - zdjęcia i filmy z powietrza, filmowanie dronem, filmy i zdjęcia lotnicze

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

W naszej ofercie skierowanej do firm, przygotowaliśmy szeroką gamę profesjonalnych szkoleń fotograficznych, a także integracyjne warsztaty ...

WARSZTATY
MAKE-UP

Szkolenie skierowane jest do firm, w których obowiązuje dress code. Podczas szkolenia pokazujemy jak wykonać odpowiedni dobrany do urody makijaż dzienny ...

MONITORING MEDIÓW

Buduj i chroń swój wizerunek, znajdź nowych klientów, rozwiń relacje z klientami.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Opracujemy dla Ciebie architekturę produktów i opakowań i stron www. Proces projektowy w pełnym zakresie. Tworzymy silne marki.

NASI PARTNERZY & RECENZJE

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

nad dobrym wizerunkiem w biznesie

w ciagu 24h otrzymasz wycenę sesji

Sesja biznesowa
dla osób idywidualnych

Voucher na profesjonalną sesję biznesową

PROFESJONALNY WIZERUNEK

Sesja „wizerunek profesjonalisty” odbywa się w naszym studio. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują zdjęcia do celów zawodowych – do strony internetowej, publikacji prasowych, zdjęcia do CV, intranetu czy LinkedIn.

Wizerunek Profesjonalisty – to sesja ukierunkowana na stworzenie indywidualnego, profesjonalnego wizerunku biznesowego – zdjęcia do CV, Linkedin, firmowej strony internetowej, Sesje “wizerunek profesjonalisty” wykonujemy tylko w Warszawie, bez presji czasu, robimy profesjonalny make-up do zdjęć, poprawiamy wygląd ubrań i włosów, kładziemy nacisk na naturalność i przyjazne emocje wyrażane przez postawę, gestykulacje i mimikę, Masz prawo, stresować się i nie lubić zdjęć. Naszą rolą jest sprawić, by mimo wszystko na sesji czuł się świetnie i naturalnie, a zdjęcia z sesji były efektywne wizerunkowo. Wiemy jak to zrobić.

i dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom
W sesjach biznesowych dobrze jest stawiać na minimalizm.

MAKE UP DO SESJI BIZNESOWEJ

Dlaczego makijaż na sesję jest inny od makijażu codziennego?

POSTPRODUKCJA

Współczesna profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez komputerowej obróbki zdjęć
Jakie są techniczne wymogi dotyczące zdjęć biznesowych?
TOP